ארבע אחר הצהריים 6 אוסף משולש דתקליטור

ארבע אחר הצהריים 6 אוסף משולש דתקליטור

ארבע אחר הצהריים 4 דיסק

משנת 1980, היא משודרת מדי יום במהלך השבוע (בשעה 16:00, כמובן), ומזוהה מאוד עם אות הפתיחה שלה, הקטע, "תמונה" בביצוע יעל לוי (הידוע גם כ"דה בה דה בה דה"...).

שלושת האוספים הקודמים בסדרה מכרו למעלה מ-90,000 עותקים!!!

עורכי התכנית וסדרת האוספים, דלית עופר ויורם רותם כותבים בפתיח:
"למעלה מ 32- שנים מביאה התכנית "ארבע אחרי הצהרים" את מיטב הזמר העברי - שירים על נוף הארץ והנוף האנושי של תושביה; שירי אהבה, הווי ותקווה. מבחר מייצג מכל אלה ליקטנו למארז שלפניכם, עבורכם - מאזינינו הותיקים והנאמנים ועבור המאזינים החדשים והצעירים, שנחשפו לזמר העברי באמצעות התכנית ונשבו אף הם בקסמיו.

הפעם, ודאי תבחינו כי הזמֶר פחות נוּגֶה... באוסף זה בחרנו להגדיל את מינון השירים השמחים ואתם בואו והצטרפו אליהם בקול - הם ממש מזמינים את זה!"

במהלך השנים צברה התוכנית מעמד פולחני כמעט, ומספר אוהדיה גדל והתרחב וכולל היום גם רבים אשר גילם צעיר בהרבה מגיל השירים המושמעים בתכנית.

האוסף "ארבע אחר הצהריים ד'" כולל את מיטב השירים שנוגנו בתכנית. את השירים באוסף בחרו וערכו דלית עופר ויורם רותם, שניים מעורכי המוסיקה הותיקים של גל"צ ומי שהגו וייסדו את התכנית ועורכים אותה עד עצם היום הזה.

האוסף היוצא בקופסה מהודרת ובה חוברת מהודרת עם מילות השירים כולל 71 שירים ע"ג 3 דיסקים שכל אחד מהם נושא כותרת אחרת: ספירת מלאי, הכל פתוח, הלילה הוא שירים.

רשימת השירים כוללת רבים מהשירים האהובים בזמר העברי:
בנוף ילדות – שלמה ארצי, הלילה הוא שירים – חוה אלברשטיין, ארץ ישראל – אריק איינשטיין, בבוסתנים – אריק לביא, הייה לי חבר הייה לי אח – נתנאלה ולהקת חיל האוויר, הכל זהב – התרנגולים,
ללכת שבי אחרייך– אילנית, אהובתי יעל – הגשש החיוור, סרנדה לך– שלישיית גשר הירקון,
שיירת הרוכבים - הדודאים, ילדה קטנה – החלונות הגבוהים, ספירת מלאי – יוסי בנאי,
ים השיבולים – הגבעטרון, תמונה (דה בה דה בה דה – אות התכנית) – יעל לוי ועוד...
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 99.90 ₪
מחיר באתר 89 .91
+ -
שם:
ארבע אחר הצהריים 6 אוסף משולש דתקליטור
מק"ט:
108408880
מוציא לאור/ספק:
עדלי יונייטד שותפותכללית
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?