עוץ 7 נערת הטלאים מעוץ

עוץ 7 נערת הטלאים מעוץ

פרנק באום ל.

הספר השביעי בסדרת עוץ עטורת השבחים הוא אחד המוצלחים ביותר בסדרה. הוא עוסק בחיי היום-יום בעוץ, וכיצד מתמודדים תושביה של ארץ הפלאות הקסומה עם השימוש בקסמים, לטוב ולרע.

אף שעוצמה חוקקה חוקים נגד שימוש בקסמים ללא אישורה האישי, בפינה נידחת בעוץ חי מכשף עקום, שחושב שאיש לא ישים לב או יתנגד אם הוא יכין בשביל אשתו משרתת קסומה. כך באה לעולם נערת הטלאים: בובת סמרטוטים שנתפרה מכיסוי מיטה והוקמה לחיים באמצעות אבקת החיים הקסומה. למרבה הצער, בדיוק ברגע לידתה מתחוללת תאונת קסמים מחרידה. ילד מנצ'קיני קטן בשם אוג'ו, שבמקרה היה עד לתקרית אשר במסגרתה נהפך דודו לפסל שיש, יוצא למסע ברחבי ארץ עוץ כדי לחפש את המרכיבים לשיקוי שישיב את דודו לחיים. נערת הטלאים החדשה מתלווה אליו.

רוח שטות ודמיון אין קץ מפעפעים בכל עמוד ועמוד בספר הזה. אי אפשר שלא להתאהב בדמויות הנונסנס הססגוניות, תרתי משמע. חוץ מנערת הטלאים תפגשו גם את חתולת הזכוכית הגנדרנית, את הווזי המרובע, את הפטפון החי המעצבן ועוד שלל עמים שונים ומשונים.

13 המשכים כתב פרנק באום לספרו הקלאסי הקוסם מארץ עוץ. עד כה ראו עור בהוצאת עוץ הספרים השני עד השביעי בסדרה. הבא בתור, תיקתק מעוץ, יתורגם במהלך השנה הקרובה. את הספר מלווים שלל איוריו של המאייר ג'ון ר. ניל.

מתרגמת הספר גילי בר-הלל סמו ידועה בשל תרגום סדרת "הארי פוטר" ועוד שלל ספרי ילדים ונוער. הוצאת עוּץ היא הבייבי הפרטי של גילי, החולמת להביא לקהל הקוראים בעברית את הספרים האהובים מילדותה.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 85.00 ₪
מחיר באתר 76 .50
+ -
שם:
עוץ 7 נערת הטלאים מעוץ
מחבר:
פרנק באום ל.
כריכה:
קשה
שפה:
עברית
מק"ט:
011760375
מוציא לאור/ספק:
עוץ
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?