עוץ 6 עיר האזמרגד של עוץ

עוץ 6 עיר האזמרגד של עוץ

פרנק באום ל.

הספר השישי בסדרת עוץ עטורת השבחים מאת פרנק באום רואה אור לראשונה בעברית 107 שנים אחרי שנכתב.

זהו הספר שפרנק באום קיווה לחתום בו את הסדרה – אך הפופולריות הרבה בקרב ילדים ששיוועו לעוד ועוד, הכריחה אותו להמשיך ולכתוב ספרים נוספים. זהו גם הספר שהצליח להכניס את פרנק באום לרשימה השחורה של מקארתי יותר מ-40 שנה אחרי מותו. על כך, ועוד על ההקשרים ההיסטוריים והספרותיים, באחרית הדבר מאת המתרגמת גילי בר-הלל.

כיצד זה סדרה שנכתבה לפני יותר ממאה שנה, ממשיכה למשוך קוראים חדשים ולהלהיב ילדים ישראלים בני ימינו? נראה שמדובר בקסם. בעלילת הספר: דוד הנרי ודודה אם פושטים רגל, וכשהחווה שלהם מעוקלת, מחליטה דורותי להזמין אותם לגור איתה בארץ עוץ לנצח. אבל בלא ידיעתה, באותה שעה מתכנן מלך הנומים המרושע פלישה לעיר האזמרגד, בנקמה על תבוסתו בידי עוצמה ודורותי (המתוארת בספר עוצמה מעוץ). סכנה קיומית נשקפת לארץ הפלאות האוטופית – ומעין תבוא ההצלה?

בספר זה מגיעה לשיא אהבתו של פרנק באום למשחקי מילים מטופשים, דבר שהיווה אתגר תרגום רציני. אבל ככול אתגר גדול, כשמצליחים להתגבר עליו, התוצאה משמחת במיוחד.

13 המשכים כתב פרנק באום לספרו הקלאסי הקוסם מארץ עוץ. עד כה ראו עור בהוצאת עוץ הספרים השני עד השישי בסדרה. הבא בתור, נערת הטלאים של עוץ, יתורגם במהלך 2018. את הספר מלווים שלל איוריו של המאייר ג'ון ר. ניל. במהדורה העברית הקפדנו לשחזר את איורי הקו המקוריים באיכות גבוהה ככל האפשר, במטרה להפיק כרך שישקף את יופיו המרהיב של המקור.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 75.00 ₪
מחיר באתר 67 .50
+ -
שם:
עוץ 6 עיר האזמרגד של עוץ
מחבר:
פרנק באום ל.
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011760372
מוציא לאור/ספק:
עוץ
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?