הסדק / יריב ענבר

הסדק / יריב ענבר

יריב ענבר

טעות מבצעית אחת ויחידה, זה כל מה שנדרש על מנת שגואל, לוחם מוסד ערכי וחדור מוטיבציה, יורחק מהארגון ויאבד את האישה שלה עמד להינשא ואת הקשר למדינה שאליה היה מסור בכל נפשו.
כמה שנים מאוחר יותר הוא יוזם מבצע מודיעיני פרטי שישיב את המשמעות לחייו: חדירה אל שטח עוין וחשיפתו של אוצר עלום, בעל משמעות לאומית עליונה. המשימה מסתבכת וגואל מוצא את עצמו בסכנת חיים. האם יפצח את הקוד הפנימי שהכשילוֹ בעבר? האם יצליח לחמוק מן המלכודות שהמציאות טמנה לו? גואל סבור שהוא נמצא בדרך הנכונה אך אינו יודע שאת חייו מנהל מישהו אחר...
הסדק אינו רק הצצה מרתקת אל חייהם העלומים של לוחמי הסתר. עלילתו רבת–התהפוכות חושפת את מסתרי עולם הביון, מזגזגת בין מציאות לדמיון ומתעתעת בקורא, אך גם מגוללת את מסעו של אדם בחיפוש אחר זהותו האישית והלאומית.

יריב ענבר, שזהותו האמיתית נאסרה לפרסום בידי הצנזורה וּועדת השרים למתן היתר פרסומים, שירת שנים ארוכות בתפקידי מפתח רגישים בקהילת המודיעין ועוסק כיום ביזמות ובייעוץ בתחומי המודיעין והטרור. ספרו הראשון, "המטרה מקדשת", היה לרב–מכר.
קרא עוד... הצג פחות...
במחיר מיוחד לחברי מועדון
מחיר קטלוגי 98.00 ₪
מחיר באתר 88 .20
במחיר מיוחד לחברי מועדון
83 .79 לחברי מועדון
+ -
שם:
הסדק / יריב ענבר
מחבר:
יריב ענבר
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011324248
מוציא לאור/ספק:
ידיעות ספרים
ביקורות
 • דודו 5 באוקטובר 2019

  מותח

  ספר מותח

 • יניב אופיר 8 בנובמבר 2018

  סוף סןף קראתי ספר שלם בפחות משבוע

  קניתי את הספר החדש של יריב, בדרך לנסיעת עבודה קצרה בחו"ל. בשנים האחרונות כשה לי לסיים ספרים - אבל את הספר הזה לא יכולתי להניח.
  סבר ממש מרתק. מעבר להקדמה שאתם יכולים לקרוא בעצמיכם, הכתיבה הייתה מאוד מעניינת וקולחת. הבנתי שהספר הזה היה צריך לעבור את הצנזורה - ואני מניח שאין פה סודות מדינה שהתגלו, אבל אותי מאוד עניין ההצגה של כל הלך הרוח והיחסים בין הדמויות השונות בסביבה מבצעית - פן שאני לא נחשפתי אליו עד היום.
  חלק גדול מהספר מסופר מסביבה ערבית פלסטינית. זו הייתה הזדמנות נדירה להחשף לחברה הערבית פלסטינית - לא מהצדדים הפוליטים, מחיי היום יום: הסלג, המנהגים המחוות. כמה אנחנו לא יודעים על העם שחי פה על ידינו! אבל זה רומן, לא ספר סקירה מעמיקה על חיי הפלסטינים בשטחים. הכל מובא בצורה שוטפת כחלק מהסיפור המרתק.
  רוצו לקרוא.

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?