הגוף שלי הוא רק שלי

הגוף שלי הוא רק שלי

יעל פדר

הגוף שלי הוא רק שלי / פדר יעל

גיא ותמר חוזרים מהגן ומספרים לאמא שלמדו על איברים פרטיים בגופם: "איברים שהם רק שלנו, ולאף אחד אחר אסור לגעת בהם." אמא והילדים משוחחים ומבינים מה הם איברים פרטיים, מהו מגע מותר ומהו מגע אסור, מהו סוד טוב ומהו סוד רע, ולמי לפנות כדי לקבל עזרה. ספר זה מלמד את הילדים כיצד לשמור על גופם ופרטיותם, מבהיר את זכותם על גופם ומסביר איך להימנע מפגיעה אפשרית. נושא חשוב, מורכב ורגיש זה מובא בדרך ידידותית, בהירה ועניינית המותאמת לגילם.

יעל פדר, עובדת סוציאלית בהכשרתה ושחקנית במקצועה, כותבת, משחקת ומביימת בתיאטרון "החברים של יעל", המתמחה בהצגות חינוכיות לילדים. הספר מבוסס על הצגת הדגל של התיאטרון, "יעל לומדת לשמור על גופה". ההצגה עובּדה גם לתקליטור "החברים של יעל" שאף הוא הפך לרב–מכר. לי קורצווייל, מאיירת סיפורי עגנון לילדים, איירה את הספר. ייעוץ מדעי: ד"ר כרמית כץ, בית הספר לעבודה סוציאלית, אוניברסיטת תל–אביב.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 69.00 ₪
מחיר באתר 62 .10
+ -
שם:
הגוף שלי הוא רק שלי
מחבר:
יעל פדר
כריכה:
קשה
שפה:
עברית
מק"ט:
011660868
מוציא לאור/ספק:
שוקן
ביקורות
  • עדי קריף נבן 26 בינואר 2020

    הספר הוא הטוב מסוגו

    הספר טוב מסוגו, יש ספרים נוספים שבחנתי, אך לטעמי הוא עונה על הצורך ללמד ילדים אודות מניות ופרטיות בגיל 5-6 ואפילו מעט יותר. הייתי שמחה אילו היו עוד ספרים כאלה לגילאים הולכים וגדלים ואילו האיורים היו מושקעים יותר. ממליצה לרכוש לכל ילד/ה בגיל גן חובה וכיתה א'

  • נורית א. 24 בינואר 2017

    ספר מצויין

    חובה לקנות לילדים מגיל 5

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?