מיטב שירי הילדים  מארז 5 דיסקים

מיטב שירי הילדים מארז 5 דיסקים

ילדים

האוסף מחולק לחמישה :
1. איזה יום שמח – שירי משחק ויום הולדת – 42 שירים הכוללים את מיטב שירי המשחק ושירי יום ההולדת לילדים.
כולל את השירים: עוגה עוגה, כולם מוחאים אתי כף, יש לי קוביות קטנות, ידים למעלה, איפה העוגה, יום הולדת השמחה לילדים, לכובע שלי, ברווזים, כן תזכה לשנה הבאה, יום הולדת מפלסטלינה ועוד.
2. רד אלינו אוירון – 40 שירים לפעוטות.
כולל את השירים: יונתן הקטן, נדנדה, ידידי טינטן, במדינת הגמדים, האוטו שלנו, אמא יקרה לי, אבא שלי, מה עושים העצים, גינה לי, הדואר בא היום, בובה זהבה, מקהלת נוגנים, פזמון ליקינטון ויוד.
3. לצבי יש בעיה – 34 שירי חיות ושירים מתוך פסטיבלי הילדים.
כולל את השירים: השפן הקטן, פרש (רוץ בן סוסי), היפו היפי, שובי דובי, אדון חרדון, קן-צפור, ברבאבא, המשפחה שלי, הופה היי, רציתי שתדע, תנו לגדול בשקט, תני לי להחליט, למה הגדולים לא לומדים מהקטנים, טוליק ועוד.
4. שנים עשר ירחים – 48 שירי חגים ועונות השנה.
כולל את השירים: שנים עשר ירחים, שנה טובה, שלומית בונה סוכה, שישו ושמחו, חנוכיה לי יש, השקדיה פורחת, חג פורים, שמחה רבה, כל הארץ דגלים, בר כוכבא, שישו את ירושלים, סלינו על כתפנו, מי אוהב את השבת, החופש הגדול, רוח רוח, גשם גשם משמים, ברקים ורעמים, ניצנים נראו בארץ.
5. מקהלה עליזה – 26 שירים לקטנים שגם הגדולים אוהבים.
אדון שוקו, איך שיר נולד, הצריף של תמרי, הילדה הכי יפה בגן, תני לי יד, החולם הקטן, והילד הזה הוא אני, נפייסה, שבע, לילה, אבא סיפור, אלישבע מה נחמדת, בוקר טוב (עוץ לי גוץ לי), גלי ועוד.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 99.90 ₪
מחיר באתר 89 .91
+ -
שם:
מיטב שירי הילדים מארז 5 דיסקים
מחבר:
ילדים
מק"ט:
108408295
מוציא לאור/ספק:
עדלי יונייטד שותפותכללית
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?