איתמר פוגש ארנב דיסק

איתמר פוגש ארנב דיסק

גרוסמן דוד ורכטר יוני

התזמורת הפילהרמונית איתמר פוג דיסק

לקראת חג החנוכה, התזמורת הפילהרמונית הישראלית והליקון מציגים דיסק מיוחד מקונצרט "איתמר פוגש ארנב", יצירה מוזיקלית מקורית מאת דויד גרוסמן ויוני רכטר, אשר נכתבה על ידי גרוסמן כספר ב"סדרת איתמר" והפכה למופע לכל הגילים. את הקונצרט ביים מיקי גורביץ' להצגה מוזיקלית בה משתתפים הזמרים אלי גורנשטיין (הארנב) ועדי צ'זרה (איתמר), התזמורת הפילהרמונית בניצוחו של אילן מוכיח, הפסנתרן דניאל רן ומקהלת האנסמבל הקולי החדש בניצוחו של יובל בן עוזר.

קונצרט ההצגה נחל הצלחה וזכה לשבחים ולביקורות מצוינות. הקונצרט והדיסק מספרים את סיפורו של איתמר, הפוחד מארנבים למרות שמעולם לא פגש בהם. לאחר פגישה מקרית והתיידדות עם ארנב, איתמר מתגבר על הפחד. הקונצרט והדיסק משלבים ערכים חינוכיים ומעבירים מסרים של התמודדות עם פחדים מהזר והשונה באווירה מוסיקלית נעימה לילדים כמו גם להורים ומיועדים לגילאי 4 ומעלה.

קרן התזמורת הפילהרמונית יזמה מפעל במסגרתו יחברו מיטב הסופרים והמלחינים בישראל יצירות מוזיקליות מקוריות, שיתבססו על נכסי צאן הברזל של הקלאסיקה הספרותית לגיל הרך. דויד גרוסמן, הראשון מבין הסופרים אליו פנתה קרן הפילהרמונית, שמח להצטרף לפרויקט ובחר לצורך זה בספרו "איתמר פוגש ארנב", שעוסק בקירוב לבבות עם השונה. גרוסמן עיבד מחדש את ספרו, כתב לו שירים חדשים, ויחד עם יוני רכטר, יצרו השניים יצירה מוזיקלית. לדבריו של רכטר: "כתיבת היצירה הזו הייתה בשבילי הרפתקה גדולה. את הסיפור אני מכיר מפני שקראתי אותו לילדי, לפעמים אני מדמה לעצמי כי חווית היצירה שלי דומה מעט לחוויית הפגישה של איתמר עם מושא פחדיו, הארנב."
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 59.90 ₪
מחיר באתר 53 .91
+ -
שם:
איתמר פוגש ארנב דיסק
מחבר:
גרוסמן דוד ורכטר יוני
מק"ט:
108136038
מוציא לאור/ספק:
הליקון בע"מ משגור
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?