בייבי אוריינטל דיסק

בייבי אוריינטל דיסק

בייבי אוריינטל דיסק

לראשונה בישראל : שירי ילדות ישראליים בצלילים מרגשים של מוסיקת עולם.
מיטב שירי הילדים הקלאסיים שגדלנו עליהם בעיבודים אינסטרומנטליים-מזרחיים מפתיעים ומרגשים.
בייבי אוריינטל הוא אוסף מובחר של שירי ילדים קלאסיים בעיבודים ים תיכוניים מקוריים. כלי נגינה מזרחיים אותנטיים משתתפים ב- 11 שירי ילדים מוכרים המופיעים בדיסק . הפקה מוסיקלית, נגן העוד אילן בן עמי, חבר להקת "הברירה הטבעית". בן עמי אסף סביבו שורה של נגנים ישראלים מתחומי מוזיקת עולם, ביניהם אורי מיילס, תוך שהוא משלבם בהקלטות של 11 שירי ילדות המופיעים בדיסק החדש. כלי נגינה מזרחיים אותנטיים כגון עוד, כלי הקשה ים תיכוניים, דרבוקה, חליל בדואי, חליל טורקי, חמת חלילים בשילוב קונטרה בס ואקורדיון..
האלבום תוכנן והופק במחשבה שישמש כחוויה מוזיקלית רב גילאית מפעוטות ועד לילדים בוגרים להורים המבקשים לגוון את הספרייה המוזיקלית של ילדיהם. "לשמחתנו גילינו בגמר המלאכה" אומרים יוצרי הדיסק, "שגם מבוגרים יוכלו ליהנות מהאזנה לדיסק באווירה חדשה לשירים שהיו חלק מפס הקול של ילדותם".
רשימת השירים בעיבודים חדשים שמופיעים בדיסק: "אלוהים שלי" (עוזי חיטמן ז"ל), "עוגה, עוגה, עוגה"(לחן עממי), "הילדה הכי יפה בגן", "פרפר נחמד", "לאבא שלי יש סולם", "הבובה זהבה", "לכובע שלי שלוש פינות"(לחן עממי), "אמא יקרה לי", "שמור על העולם, ילד", "יהונתן הקטן"(לחן עממי) ויוצא דופן, אך לא במפתיע - "ילדים זה שמחה" של שלמה בר ולהקת 'הברירה הטבעית' שנועל את הדיסק.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 39.90 ₪
מחיר באתר 35 .91
+ -
שם:
בייבי אוריינטל דיסק
מק"ט:
108485875
מוציא לאור/ספק:
הליקון בע"מ משגור
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?