שנת המתנות

שנת המתנות

יובל אברמוביץ'

"שנה של מתנות ממני לעצמי, זה בדיוק מה שאני צריכה. לא מתנה אחת גדולה ויקרה, אלא שנה של מתנות. מתנות פיזיות, רגשיות, רוחניות ונפשיות. חוויות. דברים שמעולם לא עשיתי. שמעולם לא ניסיתי. שמעולם לא טעמתי. שמעולם לא שכבתי.שנה של אהבה עצמית. של בזבזנות. לשים את לשים את עצמי לפני כולם. לפני רונן, לפני הפסיכולוגית ולפני הקבר של אבא שלי".


ביום הולדתה ה- 39, מיכל הופמן, מקבלת מבעלה מתנה מפתיעה המאלצת אותה לצאת למסע לא צפוי.
נחושה ללמוד על עצמה כל מה שאפשר, היא מכריזה על "שנת המתנות", שנה שמתחילה בסיבוב קניות חסר עכבות ובזלילת קרואסונים נוטפי חמאה, ובמהלך הרומן הקצבי והסוחף הופכת למקצה שיפורים ושיפוצים בחייה.

כדרכו, יובל אברמוביץ' מוביל את הקוראים בבטחה ובהומור לאורך עלילה תוססת ונוגעת ללב. "שנת המתנות" הוא ספר מעורר מחשבה ושאלות על חברות, זוגיות, משפחה, בדידות, אובדן, , מתנות משמעותיות, הצלחה ואמת.

"שנת המתנות" הוא ספרו ה-13 של יובל אברמוביץ'. בין ספריו שהפכו לרבי-מכר ניתן למצוא את "הרשימה", "הרעיון", "ההזדמנות", "ליידי לייק", "כאן יעל וייס, תל אביב", "אין לי אבל יש לי" והאיש שאהב את הטלפון שלו יותר מדי". ספרו "הרשימה – חלומות צריך לצעוק" יצא עד כה בכעשרים מדינות וביניהם ארצות הברית, קוריאה, סין, קנדה, צרפת, הולנד, איטליה ועוד.
קרא עוד... הצג פחות...
במחיר מיוחד לחברי מועדון
מחיר קטלוגי 92.00 ₪
מחיר באתר 82 .80
במחיר מיוחד לחברי מועדון
78 .66 לחברי מועדון
+ -
שם:
שנת המתנות
מחבר:
יובל אברמוביץ'
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
013372399
מוציא לאור/ספק:
הרשימה
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?