קומה רביעית בלי מעלית

קומה רביעית בלי מעלית

זיו כהן

קומה רביעית בלי מעלית / כהן זיו

נתיב מויאל, ילד טוב דימונה – זה מה שהוא מעדיף לחשוב על עצמו בכל מקרה – אורז את עצמו לעיר הגדולה – תל אביב, ברור – בגיל 23. הוא מלא יצרים, הורמונים, קצת אמביציה ורצון עז לטרוף את החיים. שום דבר לא מכין אותו למציאות האמיתית.

נתיב מויאל עומד במרכזו של קומה רביעית בלי מעלית, ספרו השישי של זיו כהן, המתאר בהומור חד את המציאות התל אביבית: חורבות שכורות במחירים של מגדלי יוקרה, חיי לילה סוערים שעולים ביוקר גם מבחינה רגשית, פלצנות מקומית שלא יודעת גבולות, בעלי דירות שלא יודעים שובע, עבודות מזדמנות שמוציאות את החשק לקום בבוקר, חברים שאינם חדלים להפתיע, הורים שרק רוצים שיחזור כבר הביתה ונשים מתוחכמות שעושות לו את המוות.

כל מי שחי בתל אביב או חלם לגור בה ימצא את עצמו בספר המצחיק עד דמעות הזה, שמנסה לענות על שאלת ראש הממשלה – האם העיר הזאת שווה את כל הייסורים האלה, או לכל הפחות את אינספור המדרגות עד הקומה הרביעית.

כאמור, קומה רביעית בלי מעלית הוא ספרו השישי למבוגרים של זיו כהן, הבעלים והעורך הראשי של סלע ספרים. קדמו לו ארבעת ספרי סדרת הספרים על מעלליהם של דיילי אוויר - נגמר העוף (אבל גם הקוסקוס טעים), נגמר הקוסקוס (אבל גם הדג טעים), נגמר הדג (אבל גם הבקר טעים), נגמר הבקר (אבל גם ככה אנחנו תיכף נוחתים) - שנמכרו ביותר ממאה אלף עותקים עד כה, והספר חמש אבנים.
קרא עוד... הצג פחות...
במחיר מיוחד לחברי מועדון
מחיר קטלוגי 98.00 ₪
מחיר באתר 88 .20
במחיר מיוחד לחברי מועדון
78 .40 לחברי מועדון
+ -
שם:
קומה רביעית בלי מעלית
מחבר:
זיו כהן
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
015350033
מוציא לאור/ספק:
סלע ספרים
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?