סביב העולם בשמונים יום    אוקינוס

סביב העולם בשמונים יום אוקינוס

ז'ול ורן

"אני מתערב איתכם על עשרים אלף פאונד, שאצליח לערוך מסע סביב העולם בשמונים יום."
פיליאס פוג הוא ג'נטלמן אנגלי עשיר ובודד שמנהל את חייו לפי הרגלים קבועים ולוחות זמנים מדויקים, אך ויכוח אקראי עם חבריו במהלך משחק קלפים משנה את חייו מקצה לקצה. בהחלטה של רגע, נסחפים פוג ומשרתו הצרפתי הנאמן פספרטו להרפתקה מסחררת וחובקת עולם. הם דוהרים בג'ונגלים של הודו על גב פיל, מפליגים באוקיינוסים בספינות שונות ומשונות וחוצים את אמריקה ברכבות ובמזחלות שלג. בינתיים, לבלש פיקס העוקב אחריהם יש מזימות משלו, ואל המסע מצטרפת גם אורחת לא צפויה. האם תצליח החבורה לעשות את הלא ייאמן ולהגיע בזמן בחזרה ללונדון? עבור גיבור כמו פיליאס פוג, אין דבר שהוא בלתי אפשרי.
הסופר המהולל ז'ול ורן פרסם את ספרו בשנת 1873 והספר זכה מיד להצלחה מסחררת. עד היום, יותר ממאה וארבעים שנה מאוחר יותר, מיליוני קוראים צעירים בכל העולם נהנים לעקוב אחר מסעם המופלא של פוג ופספרטו ועוצרים את נשימתם בכל פעם שהם נתקלים במכשול חדש או בהרפתקה מסעירה.
אנחנו מזמינים אתכם להתענג מחדש על קלאסיקת ההרפתקאות הנפלאה הזאת בתרגומה הקולח של הסופרת והמתרגמת לי עברון.

ז'ול ורן נולד בעיר נאנט שבצרפת בשנת 1828 הוא החל ללמוד משפטים, אך עד מהרה עבר לכתוב לפרנסתו. ספרו הראשון, 'חמישה שבועות בכדור פורח', הפך אותו לסופר מפורסם, והופיעו בו כל המוטיבים של כתיבתו. מאז פרסם עשרות ספרים, שרבים מהם הפכו לרבי־מכר אהובים, עד מותו בשנת 1905

לי עברון, ילידת ירושלים, 1975, היא משוררת, סופרת, ומתרגמת מצרפתית ומאנגלית. פרסמה שלושה ספרי שירה: 'עד תפארת חיזורנו' (גוונים 1999), 'יבשות נעות' (פרדס2012 ) ו'דבר בלתי נראה' (פרדס2016 ) וספר סיפורים: 'התעוררות' (גוונים1999 ). תרגמה בין השאר מספריהם של ג'יין אוסטן ותומס וולף. כותבת ביקורות על תרגומי ספרות ילדים קלאסית באתר 'הפנקס'.
קרא עוד... הצג פחות...
במחיר מיוחד לחברי מועדון
מחיר קטלוגי 78.00 ₪
מחיר באתר 70 .20
במחיר מיוחד לחברי מועדון
66 .69 לחברי מועדון
+ -
שם:
סביב העולם בשמונים יום אוקינוס
מחבר:
ז'ול ורן
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011415029
מוציא לאור/ספק:
אוקינוס
ביקורות
  • יעל 30 במאי 2019

    ספר מצויין

    קלאסיקה מושלמת

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?