כשניפגש שנית

הרמל קריסטין

כשציור אחד משנה חיים שלמים
אמילי אמרסון רגילה להיות לבד. אביה נטש את משפחתה כשהייתה ילדה, אמהּ מתה כשהייתה בת 17, סבתהּ האהובה נפטרה לאחרונה ובעבודה הודיעו לה שהיא מפוטרת. יום אחד היא מקבלת לידיה ציור יפהפה שמשנה את חייה. אל הציור, שהגיע ממקור בלתי-ידוע, מצורף מכתב ובו כתוב סבא שלך מעולם לא חדל לאהוב אותה.
אמילי מחליטה לצאת למסע בעקבות עברה המשפחתי, מתוך מטרה לגלות את מקורו של הציור ואת הנסיבות בהן צויר. היא חוצה את האוקיינוס בדרך למינכן, ממשיכה למחנות מעצר בפלורידה, שם עבדו אסירים גרמנים עבור חוואים אמריקאים, ומסיימת את המסע באטלנטה, ג'ורג'יה. במקביל לסיפורו ההיסטורי של הציור ושל גיבוריו, מתגלים גם סודות אפלים מעברה של אמילי וניסיונותיה להתמודד איתם.
כשניפגש שנית הוא ספרה השלישי של קריסטין הרמל הרואה לאור בעברית. קדמו לו רבי המכר המתיקות שבשכחה והחיים שנועדו לי, וכמו קודמיו, הוא מציע חווית קריאה סוחפת, רגישה ומרתקת.
מחיר קטלוגי 98.00 ₪
מחיר באתר 83 .30
חברי מועדון צוברים 4.17 נקודות בקנית מוצר זה!
+ -
 • סוזן צדוק 6 בספטמבר 2017

  רומן היסטורי מיוחד במינו

  אמלי אמרסון בת יחידה ויתומה. אמא שלה נפתרה שהייתה בת 17 ואביה נטש אותה שהייתה ילדה קטנה בעבור אהבה לאישה אחרת שהציבה אולטימטום לאביה שינתק קשר עם ביתו.
  על כך הוא מצר עד סוף חייו.
  סבתה אם אביה המשיכה לתמוך באמלי עד שלימים נפתרה גם היא ואמלי נשארת לבדה.

  יום אחד היא מקבלת ציור יפיפה שמשנה את חייה ובו פתק שכתוב: "סבא שלך מעולם לא חדל לאהוב אותה".

  בצומת דרכים שאמלי נמצאת, בדיוק פיטרו אותה מעבודתה ככותבת תור בעיתון, מרגישה שזה בדיוק הסימן והזמן הנכון לצאת למסע בעקבות העבר המשפחתי שהיה תמיד באפלה והמטרה שלנגד עינייה לגלות את מקור הציור ומי צייר אותו שהרי ברור שהיא מבינה שמי שמופיע בציור זאת סבתא היקרה לה מכול.

  המסע שהיא נסחפת איליו חוצה את האוקינוס מינכן לפלורידה ומסתיים באטלנטה וג'ורג'יה במסעה היא מגלה על ההיסטוריה המשפחתית של אהבה בין אסיר גרמני שהיה במחנות בפלורידה שם עבדו האסירים עבור חוואים האמרקאים ומיהו אותו אסיר גרמני ואיך הוא קשור בשושלת המשפחתית האמריקאית שלה, אם בכלל??

  במקביל לגילויים ההיסטורים שהציור מוביל את אמלי מסע היא מגלה סודות אפלים מין העבר. יחסיה עם אביה מקבלת תפנית אחרת לאורך המסע והאם תוכל לסמוך עליו ולתת לו מקום בחייה לאחר שנטש אותה?

  הסיפור חזק, מרגש ומטלטל לכול אורכו מסופר בזמנים של עבר/הווה חייבת לציין שהסופרת יודעת לסחוף בסיפורים המרגשים שלה.

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?

שם:
כשניפגש שנית
מחבר:
הרמל קריסטין
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011414741
מוציא לאור/ספק:
הכורסא