תחזיקו חזק

תחזיקו חזק

הרלן קובן

המלצת העורך:

מי שכבר התמכר למותחנים הסוחפים של הרלן קובן, לא ירשה לעצמו לפספס את הספר העשירי של אשף רבי המכר, "תחזיקו חזק". כמו תמיד, הכתיבה הגברית של קובן מדויקת, אפקטיבית ואמינה, והעלילה המפותלת צופנת הפתעות מסחררות. לא פלא שרבים משווים את הקריאה בספריו של קובן לדהירה על רכבת הרים. מה שנראה לרגע צפוי מתהפך בשנייה ומקפיץ את לחץ הדם.

גם הפעם הגיבורים של קובן הם דמויות פשוטות מהספר האמריקאי: מורה בכיתה ה' שעושה טעות גורלית, הורים שחרדים לשלומו של בנם המתבגר שמסתגר בחדרו מול המחשב לאחר שחברו הטוב התאבד ועוד ועוד. העלילה המסחררת כוללת היעלמויות, גופות מרוטשות, הודעות אימייל מסתוריות וסודות משפחתיים.

כמו במותחנים קודמים ("התמימים", "הנעלמים" ועוד), קובן משתמש בתא המשפחתי כגיבור שמתמודד עם סכנות ואיומים. גיבוריו החרדים (במיוחד לגורל ילדיהם) מגלים כי חייהם מתנהלים ללא שליטה, ונאלצים לצאת ולהציל את עצמם. גם ב"תחזיקו חזק" מצליח קובן לגולל מותחן מרתק שאי אפשר להניח מהיד, עד שמתגלה ההפתעה האחרונה. לא פלא שספרו העשירי שראה אור בארץ זינק עם צאתו לצמרת רבי המכר. סוס מנצח לא מחליפים.

תקציר הספר:

נער בן שש-עשרה ואם לשניים, שלכאורה אין קשר ביניהם, נעלמים מביתם מבלי להותיר זכר. גופה מרוטשת מתגלה בפח אשפה ברובע זונות נודע לשמצה. אימייל על מסיבת סמים מוביל לכתובת הלא נכונה. ילד שזקוק להשתלת כליה פותח תיבת פנדורה משפחתית, שהיא חבית נפץ של ממש. הורים מודאגים מרגלים אחר פעילות המחשב האינטימית של בנם המתבגר, שחברו הטוב ביותר התאבד זמן קצר לפני כן בנסיבות חשודות. פליטת פה אומללה של מורה בכיתה ה' חורצת גורלות ומאיצה את העלילה לכיוונים בלתי-צפויים שאין מהם דרך חזרה. מה קושר בין כל הדמויות והאירועים? מהו מחירה של פלישה לפרטיות? האם חרדה הורית היא תמיד נטולת בסיס? איזה מהלך בחיינו ניתן בכלל לשליטה, ומה קורה כשהאויב הגדול ביותר שלנו הוא אנו עצמנו? תחזיקו חזק הוא הספר העשירי של אשף המתח הרלן קובן הרואה אור בעברית, ומומלץ להתייחס במלוא הרצינות להוראה שבכותרת. אפילו בסטנדרטים המקובלים של קובן, מהסופרים האהובים בעולם, טרם דהרה לחייכם רכבת הרים כזאת, שכולה עיקולים חדים והפתעות מסחררות. מי שלא יחזיק חזק – פשוט לא ישרוד. "קובן גדל, משתכלל ומעמיק מספר לספר. המותחנים שלו הם יותר מאשר בידור נטו – הם ספרות טובה, בכל קנה מידה, שמציעה הסתכלות אמיתית ומרתקת על נפש האדם." (לה מונד, צרפת) "הרלן קובן הוא מתנתה הגדולה של אמריקה לתרבות הפנאי העולמית ולשמחת חייהם של מליוני קוראים מכורים. במתח אין לו מתחרים, ועדיין השאלה הכי מותחת היא: מתי כבר ייצא הספר החדש שלו?" (קוריירה דה לה סרה, איטליה)
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 98.00 ₪
מחיר באתר 88 .20
+ -
שם:
תחזיקו חזק
מחבר:
הרלן קובן
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011320775
מוציא לאור/ספק:
ידיעות ספרים
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?