אי התפוחים

אי התפוחים

הילה ארוון

לונדון. 1884. מג אלישיביץ, יתומה חסרת כול, מחליטה לשנות את העתיד הקודר הצפוי לה ועוזבת מאחוריה את שכונות העוני והמהגרים. היא נלחמת ברעב המציק ובפיתויים האורבים ברחובות האפלים. תאונת כרכרה מצליבה את מסלול חייה עם אחת המשפחות המכובדות בעיר, משפחת אליוט, וזו לוקחת אותה תחת חסותה ופותחת בפניה צוהר לעולם חדש.
בתקופה שבה איפוק ושמרנות הם הרצויים ושערוריות הן הס מלהזכיר ,מג צריכה ללמוד את כללי המשחק החדשים.
אנתוני אליוט לא יניח לה עד שימצא הוכחות כי היא נוכלת המרמה את משפחתו, ויש לו סיבות טובות מאוד לחשוד בה. מנגד, דארן אליוט יעשה הכול כדי לעזור לה לצלוח את מסלול המכשולים הפתלתל על אף כל הספקות.
מאחורי מניפות ומסכות מתעתעות, בין צעדי ריקוד הוואלס ותה מנחה בטרקלינים מפוארים, תמצא מג חברות אמיצה ואהבה אך גם קנאה ושנאה תהומית.
עם הזמן תתרגל מג לשמלות מאריגים משובחים, לגינונים מעודנים ולנימוסי שולחן, אולם כל אלו לא יוכלו לעצור את הצללים מעברה המאיימים להרוס את כל הישגיה.
האם מג תהיה מוכנה לשלם מחיר יקר כדי לשפר את עתידה? האם תצליח לשמור על ליבה מפני שברון ולמצוא את חלקת אלוהים הקטנה שלה?
אי התפוחים, ספרה הרביעי של הילה ארוון, רומן תקופתי מרגש שבו מצטלבים הלבבות והדרכים. אי התפוחים כיכב עם יציאתו לאור בטבלת רבי המכר הדיגיטליים של עיתון הארץ. מאת מחברת: כחותם על לבך, סודות באחוזת השושנים, זר של קוצים והדרך הביתה.
"זהו ספר שקוראים בנשימה אחת. הוא לא צפוי, וההפתעות בו מלוות את הקורא עד לעמוד האחרון." (חגית בן-חור, עיתון "מקור ראשון")
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 89.00 ₪
מחיר באתר 80 .10
+ -
שם:
אי התפוחים
מחבר:
הילה ארוון
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011250961
מוציא לאור/ספק:
דיאלוג
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?