הפרחים האבודים של אליס הארט

הפרחים האבודים של אליס הארט

הולי רינגלנד

"הפרחים האבודים של אליס הארט" הוא רומן שובה לב על כוחם של סיפורים – אלה שהוסתרו מאיתנו אך רודפים אותנו כל חיינו, ואלה שאנחנו מספרים לעצמנו כדי לשרוד

אליס הארט בת התשע נאלצת להיפרד מביתה האהוב מול הים, מהוריה, מהתינוק הקטן שאמור להצטרף למשפחה. מעתה היא תגדל אצל סבתה, ג'ון, אשה שמעולם לא ראתה.

איך מייצרים קשר של אהבה וביטחון בתוך מציאות לא מוסברת, שסודות גדולים מרחפים מעליה? אט אט זה קורה. ג'ון, המגדלת בחוותה פרחים מיוחדים, תלמד את אליס את שפת הפרחים האוסטרליים, אליס תחזור לדבר אחרי שתיקה ארוכה, תפרח ותתאהב, עד שברגע אחד ישתנה שוב הכול.

הפרחים האבודים של אליס הארט הוא ספר כובש. במרכזו – שושלת נשים שבורות לב, גברים בוגדניים ופרחים המביאים מזור. תחת כל אלה חותרת האמת החדשה של אליס הארט, המגלה שהסיפור העוצמתי ביותר שתלמד להכיר הוא הסיפור שלה עצמה.

הולי רינגלנד, מחברת הספר, נולדה באוסטרליה ומתגוררת כיום בבריטניה. הפרחים האבודים של אליס הארט הוא רומן הביכורים המצליח ביותר באוסטרליה לשנת 2018, וזכויות התרגום שלו נמכרו ל-26 מדינות.
קרא עוד... הצג פחות...
במחיר מיוחד לחברי מועדון
מחיר קטלוגי 98.00 ₪
מחיר באתר 88 .20
במחיר מיוחד לחברי מועדון
83 .79 לחברי מועדון
+ -
שם:
הפרחים האבודים של אליס הארט
מחבר:
הולי רינגלנד
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
010200051
מוציא לאור/ספק:
תכלת הוצאה לאור
ביקורות
  • קים קוריקאן 18 באוקטובר 2020

    אין מילים לתאר...

    בדיוק עכשיו סיימתי לקרוא את הספר, שהחזיק אותי מדי לילה עד השעות הקטנות קוראת בציפייה ובמתח מה יקרה בהמשך. ספר מדהים! מרגש וסוחף... אחד הספרים שיותר התרגשתי לקרוא.

  • . 12 באוקטובר 2019

    .

    .

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?