בוחרים להרגיש טוב

בוחרים להרגיש טוב

ד.דר ברנס דייויד

בוחרים להרגיש טוב / ברנס דייויד ד.דראיך משיגים מצב רוח טוב' ?


שאלת המיליון דולר' של המציאות בה אנו חיים. כמה טוב היה לשרוק לעצמנו בעליזות מדי בוקר ולהרדם מאושרים בלילה...


רק המחשבה על כך מותחת על שפתנו חיוך - אבל חיוך מר.' גן העדן האבוד' של רבים וטובים מאתנו, חבוי אי - שם בין רגש, אשמה, מתח, חוסר הערכה עצמית, ראיית שחורות, עוינות וביקורת.


דכדוך פנימי עוטף את חיינו היכולים להיות כה נפלאים, בקורי שממון אפרפרים ודביקים. האם תחושות אלו נחשבות לדכאון? לא ממש, אבל הן בהחלט לא נחמדות, ואף עלולות לגרום למצבי רוח ירודים ברמות שונות, החל מ'דיכ' מעיק המוכר היטב לכולנו, וכלה ביגון שעשוי להתפתח לרמה שלא חלמנו עליה.'


בוחרים להרגיש טוב' רב המכר של הפסיכיאטר דייויד ברנס התפרסם בארה"ב כספר המוביל לרכישת יכולת התמודדות עם מצבי רוח ירודים. בסגנון עסיסי וקולח שכבש את לב הקורא האמריקאי, עורך לנו ד"ר ברנס הכרות עם המתרחש במחוזות הרגש שלנו, ופורש לפנינו טכניקות פשוטות ומעשיות להצלחה. הוא מתבסס על מיקרים מוכחים ועל נסיונו הקליני העשיר.


הידע המקצועי מוגש בכתיבה ישירה, אנושית וחמימה. ד"ר דייויד ברנס הוא פסיכיאטר קנדי שהתמחה בשיטת הטיפול הקוגניטיבית, המשיך לפתח את השיטה, ועשה אותה לנגישה ברורה ומעשית, למטפלים ולמטופלים כאחד.' בוחרים להרגיש טוב' הוא מדריך אישי נהדר לשיפור איכות החיים, לשליטה עצמית ולשחרור. בנוסף מהווה הוא כלי טיפולי רב - עוצמה עבור שרויים בדכאון ובני משפחותיהם, ועבור אנשי מקצוע שיוכלו להעשיר באמצעותו את יכולותיהם.
קרא עוד... הצג פחות...
במחיר מיוחד לחברי מועדון
מחיר קטלוגי 99.00 ₪
מחיר באתר 79 .20
במחיר מיוחד לחברי מועדון
74 .25 לחברי מועדון
+ -
שם:
בוחרים להרגיש טוב
מחבר:
ד.דר ברנס דייויד
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
012260279
מוציא לאור/ספק:
דני הפצה
ביקורות
 • ליאור לב טוב 29 בדצמבר 2018

  ספר מעולה

  מלא תובנות שאספתי במהלך חיי מופיעים בספר זה באופן מזוקק ומדוייק.
  ובנוסף למדתי ממנו המון, בחלט הוסיף עוד גוון לחיי.

 • לי ח. 24 בינואר 2017

  הקניה היתה מאד מוצלחת, אני

  הקניה היתה מאד מוצלחת, אני מרוצה מאד

 • דניאל ע. 24 בינואר 2017

  ספר מדהים שעוזר לי המון!

  הספר הזה הוא לא עוד ספר שפשוט רוכשים, הספר הזה נועד לאנשים עם קשיים מסויימים שבעיקר מבוססים על דיכאון, חבר המליץ לי עליו ככה שלא ביססתי לרגע מרוב כל הביקורות הטובות שלו על הספר וכבר באותו ערב הזמנתי באתר סטימצקי במשלוח עד הבית, החיסרון הוא שהשליח פשוט הפתיע, מזל שהיה מישהו בבית כי זה היה בשעות הבוקר, חוץ מי זה הכל מצויין.

 • דלית ע. 24 בינואר 2017

  לא קיבלתי את המוצר, צרו

  לא קיבלתי את המוצר, צרו איתי קשר בנייד 050-3331453

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?