רגע לפני הפסיכיאטר

רגע לפני הפסיכיאטר

ד"ר פיינשטיין פינקי

ד"ר פינקי פיינשטיין הוא "פסיכיאטר אחר". הוא מנהל את המרכז לציור אינטואיטיבי שהקים לפני עשר שנים ופועל לפי שיטתו. במקביל הוא מנהל מרפאה פסיכוקריאטיבית בה מטופלים יחידים, זוגות ומשפחות לפי תורה שפיתח. בשיטה זו הוא גם מטפל בחולי סרטן ומסייע להם ליצור שינוי משמעותי בחייהם כחלק מתהליכי ההבראה.

בספרו החדש "רגע לפני הפסיכיאטר" מנסה ד"ר פיינשטיין לעזור לכל אחד להתמודד עם תקופות של שפל בחיים, ולמעשה כל אחד יכול למצוא בספר זה פתרון ייחודי לבעיות כגון נפילת מתח, עצב, דיכאון קל או על עייפות רגשית אחרת.

לטענתו של ד"ר פיינשטיין, אנשים מתמכרים לקשיים שלהם ואינם מעונינים להיפרד מהם. "אני בהחלט מאמין שכולנו מכורים", הוא מצהיר "ושכל אחד מתמודד עם התמכרויותיו". וההתמכרויות הלו יכולות להיות דיכאון, או כל הרגל מזיק אחר. הספר כתוב שלבים שלבים כאשר בכל שלב מתבקש הקורא למלא אחר כמה מטלות שיעזרו לו להיפטר ממצבים קשים בחייהם.

"מרבית האנשים", מסביר ד"ר פיינשטיין, "משוכנעים שניתן לצאת מהמצב רק באמצעות תרופות, ולעתים הם צודקים. מעט מדי אנשים מבינים את עוצמת הריפוי הקיימת בתוכם". ה"תרופות" שמציע ד"ר פיינשטיין יכולות לחולל לדבריו אצל הקוראים שינוי עמוק שיחזיק מעמד לאורך תקופה ארוכה. "בניגוד לתרופות אותן עליכם לבלוע ולא לעשות דבר בהמשך, כאן עליכם ליצור את הבריאות שלכם ולהיות אחראים על התוצאות. אם תתמידו בכך, צפוי לכם תהליך מרתק, סוער ומחולל תמורות משמעותיות בחייכם".

הספר מתמודד באומץ רב עם שלבי הכניסה לדיכאון והיציאה ממנו ומשיב על שאלות כמו, האם יתכן שאנחנו "מתאהבים" בדיכאון? האם אנו מחבלים בעצמנו בניסיון להתאושש? האם אנו מוכנים נפשית לחזור לצמיחה אישית?

הספר מוביל את הקוראים, צעד אחר צעד לקראת יציאה מהמשברים ומלמד אותם בדרכו הייחודית, כיצד להשתמש בתקופת המשבר כקרש קפיצה לעתיד.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 78.00 ₪
מחיר באתר 62 .40
+ -
שם:
רגע לפני הפסיכיאטר
מחבר:
ד"ר פיינשטיין פינקי
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
012780220
מוציא לאור/ספק:
ספר לכל
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?