אי שקט בריא ADHD

אי שקט בריא ADHD

ד"ר פיינשטיין פינקי

אי שקט בריא ADHD / דר' פינקי פיינשטיין

ילד עם ADHD הינו ילד שבמצבים מסוימים הוא חסר שקט, אולי היפראקטיבי ואולי חולמני. החברה המערבית אינה אוהבת את הנטיות האלה, לכן המציאה תרופות כדי להשיב את הילד ל"מסלול הנכון". אך ADHD הוא תכונה, ולא הפרעה. תכונה זו, כשהיא באי-התאמה עם מסגרות שמנסות לגרום לה לפעול בדרך שאינה מתאימה לה, הופכת מאלמנט חיוני ויצירתי לאלמנט מפריע ומסבך. כאשר מצליחים לתת לילד את המסגרת המתאימה לנטיות הללו שלו, הוא צפוי לא רק לשתף פעולה, אלא גם להתענג, להצליח, לחוש סיפוק, ולא להגיע למצב שבו הוא נפלט כחריג.

דר' פינקי פיינשטיין, בעל מאפיינים של מה שמכונה "הפרעת קשב וריכוז" בעצמו, מציג בפני הורים, אנשי חינוך ומטפלים, דרכים מעשיות ויצירתיות להתמודדות עם מה שלא צריך "להתמודד" איתו כל כך, אלא לתת לו מקום לביטוי מתאים עם פחות התנגשות עם הסביבה. דר' פיינשטיין אינו רואה בתכונות ה-ADHD בעיה, וטוען שלא ייתכן שכל כך הרבה ילדים חמודים ובריאים נולדו עם "בעיה" שמחייבת אותם ליטול תרופות שמשפיעות על המוח באופן כל כך משמעותי.

דר' פינקי פיינשטיין, נשוי ואב לארבעה, הוא פסיכיאטר "אחר", מנהל המכון הפסיכו-קריאטיבי בתל אביב, מחבר הספרים "רגע לפני הפסיכיאטר", "איך לגדל ילדים יצירתיים ושמחים יותר", "נפרדים מהחרדות", "ריפוי בציור אינטואיטיבי" ועוד. דר' פיינשטיין פיתח ומלמד את טכניקת הציור האינטואיטיבי שמסייעת רבות לאנשים בכלל, ולמתמודדים עם הפרעות קשב וריכוז בפרט.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 78.00 ₪
מחיר באתר 70 .20
+ -
שם:
אי שקט בריא ADHD
מחבר:
ד"ר פיינשטיין פינקי
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
012780250
מוציא לאור/ספק:
ספר לכל
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?