איך לגדל ילדים יצירתיים ושמחים יותר

איך לגדל ילדים יצירתיים ושמחים יותר

ד"ר פיינשטיין פינקי

יצירתיות, היא אחת התכונות החשובות המעניקה לנו כלים משמעותיים ביותר לחיים. יצירתיות היא היכולת להתמודד, לפתור, לחקור, לגלות, להעז, להמציא, להתבונן, להצחיק ומה לא. היא חשובה ביותר בכל תחומי החיים כמו: משפחה, עבודה, חברים, עסקים ועוד.

כל הילדים אוהבים ליצור בדרכים שונות ולפתח את דמיונם, אך רק מעטים צומחים להיות מבוגרים יצירתיים בחיי היומיום. רבים חושבים שהדבר נובע מכך שאינם ברוכי כישרון.

בספרו החדש "איך לגדל ילדים יצירתיים ושמחים יותר" (הוצאת "אורנית") מסביר דר' פינקי פיינשטיין, פסיכיאטר ומנהל המרכז לציור אינטואיטיבי, כי בכל אדם טמונים כישרונות יצירה וחשוב מכך, להורים תפקיד מכריע בעיצוב אישיותו של הילד כיצירתי יותר, ומכאן גם כשמח ומאושר יותר.

ספר זה מעניק להורים כלים פשוטים ויעילים ליצור לילדיהם מצע אידיאלי לצמיחתם לאנשים שמחים ויצירתיים יותר. דרך זו מדגישה את הצורך של הילדים בהורים תומכים, מעודדים ואוהבים, יותר מאשר בגירויים חיצוניים. באופן זה יכולה להשתפר החוויה המשפחתית כולה, כך שכל ילד יוכל למצוא את הנתיב היצירתי שלו.

על מנת להקל על ההורים ליישם את העקרונות, כולל הספר תרגילים פשוטים שניתן ליישם אותם באופן מיידי ולהתחיל לחולל את המהפך. ההורים עצמם אינם משוחררים מהתבוננות פנימית, שכן הורה מתוסכל לא יוכל לטפח כראוי את ילדיו. הספר מתמודד עם אינספור השאלות שכל הורה מעסיק בהם את עצמו: מה עושים עם רגשות האשם, "עודף מחמאות" – האם יש דבר כזה, הצבת גבולות, חופש פעולה, ילדים היפראקטיביים ועוד.

דר' פינקי פיינשטיין, פסיכיאטר "אחר", מנחה סדנאות עם דגש על גילוי היצירתיות הייחודית בכל אדם ומנהל המרכז לציור אינטואיטיבי בתל-אביב.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 89.00 ₪
מחיר באתר 80 .10
+ -
שם:
איך לגדל ילדים יצירתיים ושמחים יותר
מחבר:
ד"ר פיינשטיין פינקי
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
012780237
מוציא לאור/ספק:
ספר לכל
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?