אספרגר- התערבות טיפולית בילדים

אספרגר- התערבות טיפולית בילדים

ד"ר סטיוארט קתרין

התערבות טיפולית בילדים עם תסמונת אספרגר
סטיוארט קתרין דר

בערך אחד מכל מאה ילדים סובל מלקות למידה לא מילולית, ואחוז נוסף סובל מתסמונת אספרגר. על אף שפרטי האבחנה של שני מצבים אלו שונים זה מזה, הגישות לטיפול בהם חופפות. אם אתם הורים לילד עם לקות למידה לא מילולית או עם תסמונת אספרגר, ספר זה מציע לכם משאבים חיוניים לעידוד למידה והתפתחות אישית אצל ילדכם.

ממהדורה מתוקנת ומעודכנת זו, תלמדו דרכים להערכת חוזקותיו וחולשותיו של ילדכם בתחומים כגון תפקוד חזותי ומרחבי, עיבוד מידע ויכולות ארגוניות. תגלו אסטרטגיות יעילות להגברת יכולותיו הרגשיות, יכולות השפה והכתיבה שלו, וכן יכולותיו האינטראקטיביות. ספר זה מציג פעילויות קלות ומרתקות שיכולות לעזור לכם לעזור לילדכם להתערות בחברה בעזרת הומור ואמפתיה, לארגן את פעילויותיו היומיומיות, לעסוק בכמה מטלות במקביל, ועוד.

'ספרה של קת'רין סטיוארט מעביר בצורה ברורה מאוד את העובדות על החיים עם תסמונת אספרגר ומצבים דומים, סגנונות החשיבה והלמידה הקשורים אליהם, וכיצד יש להתערב בכיתה. אני ממליץ עליו מאוד'.

- סיימון ברון-כהן, המחלקה לפסיכולוגיה ופסיכיאטריה ניסיונית, המרכז למחקר אוטיזם, קיימברידג', בריטניה, ומחבר הספרים Mindblindness ו- Teaching Children with Autism to Mind-Read: A Practical Guide for Teachers and Parents
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 138.00 ₪
מחיר באתר 124 .20
+ -
שם:
אספרגר- התערבות טיפולית בילדים
מחבר:
ד"ר סטיוארט קתרין
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011784798
מוציא לאור/ספק:
אח
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?