מסעות דניאל

מסעות דניאל

דניאל קרן

דניאל קרן הרחיק עד הקצה. הוא נסע למקומות הרחוקים, הקשים והמסוכנים ביותר על פני כדור הארץ. הוא טיפס על ההרים הגבוהים ביותר, חצה מדבריות של חול וקרח, אימץ את גופו עד קצה גבול היכולת, והייחוד הגדול ביותר שלו טמון בעובדה שתמיד, גם במסעות המפרכים ביותר, השכיל להתבונן פנימה ולחפש את הדרך. בכל מסע ניסה להבין מאין הכוחות מגיעים, התאמץ לתפוס את משמעותה של ההתמודדות. בכל טיפוס, תחרות או ריצה מפרכת ניסה ללמוד איך לחבר בין הגוף לנפש, איך להיות - בזכות המאמץ - אדם טוב יותר.
במבוא לספר הוא כותב: "הדחף הבלתי מתפשר למיצוי מלא של החיים לא הרפה ממני. דחף זה הוציא אותי למסע פנימי וחיצוני לחיפוש משמעות, לחיפוש עצמי ולהגשמה עצמית. דחף זה, שהביא אותי לפסגת האוורסט, הוא גם שדחף אותי לקצות העולם, לקוטב הצפוני ולקוטב הדרומי – אולי שם תימָצא התשובה".
מסעות דניאל מביא לקורא סדרה של עשרות מסעות מְאמצים, עולים על כל דמיון, לכאורה בלתי אפשריים. ההתמודדות הבלתי פוסקת עם איתני הטבע, עם אתגרים עצומים לגוף ולנפש, מסופרת בלשון עשירה ובצורה מרתקת. לעתים נדירות ניתנת לנו הצצה כה בהירה לעולמו של מי שמסוגל לצעוד ברגל לקוטב הצפוני ובה בעת להבין מדוע הוא עושה זאת.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 118.00 ₪
מחיר באתר 106 .20
+ -
שם:
מסעות דניאל
מחבר:
דניאל קרן
כריכה:
קשה
שפה:
עברית
מק"ט:
011562702
מוציא לאור/ספק:
עם עובד - ליאור שרף
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?