הדירה / דניאל סטיל

הדירה / דניאל סטיל

דניאל סטיל

יד הגורל מפגישה בלב ניו יורק ארבע נשים צעירות בנקודות מפנה בחייהן.
כשקלייר קלי, מעצבת נעליים, מוצאת לופט ענקי בשכונת הֶלז' קיצ'ן הקוּלית, היא מצרפת אליה כשותפה את אבי ויליאמס, סופרת בתחילת דרכה. עם הזמן מצטרפות גם מורגן שלבי, אשת שוק־הון שאפתנית, וסאשה הרטמן, סטודנטית לרפואה שתאומתה הזהה היא דוגמנית־על מפורסמת. אט־אט נעשה החלל המרווח והמפנק בית מנחֵם ומדרבן לחברות שעומדות על סף הרפתקאות פרועות.
אלא שהתפתחויות לא צפויות משנות את מסלול חייהן של כל אחת ואחת מהן, ובעודן מתמודדות עם אתגרים ותובנות כואבות, מתחוורת להן האמת המרה־מתוקה, שעם הזמן יהיה עליהן לעזוב את המקום שבו נרקמו חלומותיהן.
דניאל סטיל היא סופרת אמריקנית מהפופולריות בעולם. היא כתבה עשרות רבי־מכר שתורגמו ל־43 שפות ברחבי העולם, ונמכרו ב־800 מיליון עותקים!
"דניאל סטיל היא סופרת משובחת הכותבת באמפתיה נוגעת ללב על החיים של כולנו!" לוס אנג'לס טיימס
"דניאל סטיל מבטיחה ומקיימת!" פבלישרז ויקלי
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 98.00 ₪
מחיר באתר 88 .20
+ -
שם:
הדירה / דניאל סטיל
מחבר:
דניאל סטיל
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011374295
מוציא לאור/ספק:
כנרת זמורה ביתן
ביקורות
 • לי יניני 8 באפריל 2019

  ספר שמתאים לחופשה

  מי לא מכיר את דניאל סטיל? סופרת אמריקאית ממוצא יהודי שכתבה כל כך הרבה רומנים שהפכו לרבי מכר.

  "הדירה" הוא ספר כיפי שמתאים לחופשה, מה שנקרא אצלי "קנ"ש", כלומר קראתי, נהניתי, שכחתי. הוא מתרכז בארבע רווקות צעירות שחיות יחד בלופט ישן בהלז קיצ'ן שבניו-יורק, ומזכיר תקופה סטודנטיאלית.

  מי הן ארבעת הצעירות הללו?

  קלייר קלי-מעצבת נעליים ב"ארתור אדמס". היא לא בדיוק אוהבת את עבודתה ומרגישה מאוד מתוסכלת מהמותג השמרני, הקלאסי והמשעמם. הבוס שלה גרס שעיצובים חדשניים הם טרנד חולף. הוא הסתמך על קהל לקוחות מבוגר ולכן לדעתה לא היה טעם להניעו מהקו שהנחיל בחברתו. קו החשיבה המגביל לא נתן מעוף לכישוריה של קלייר, ולכן עגמומיות רבה עטפה אותה. כדי לשמור על מקום עבודתה, קלייר נכנעה ומילאה את הוראות המותג והעיצוב המסורתי.

  אבי ויליאמס-סופרת בתחילת דרכה. הגיעה לניו-יורק מלוס-אנג'לס. אהבתי את התמימות שלה, אם כי מעת לעת היא גם הצליחה לעצבן אותי.

  מורגן שלבי-אשת שוק ההון, שאפתנית שקצת הפתיעה אותי . קל להתאהב במורגן, יחד עם זאת לא תמיד הסכמתי איתה אך לא שפטתי אותה.

  סאשה הרטמן-סטודנטית לרפואה. יש לה תאומה זהה בשם ולנטינה שהיא דוגמנית מפורסמת בעולם המשפיעים והמפורסמים. סאשה למדה רפואה ב-NYU והתמחתה בגינקולוגיה. מתוארת כיפיפייה, עדינה ושממעטת בדיבורים.

  סיפור חיי הרווקות מתרכז בחללו של הלופט בהלז קיצ'ן. חייהן משתנים אט אט עם התפתחות העלילה, ואירועים בלתי צפויים מציבים את ארבעתן מול אתגרים חדשים.

  חייהן התנהלו בהרמוניה מושלמת על אף השוני ביניהן כבנוסחת פלא, ולמרות שדירתן הייתה בקומה רביעית ללא מעלית ובאזור תעשייתי, הן אהבו את דירתן.

  "הדירה" הוא ספר טיפוסי של דניאל סטיל, שתמיד אפשר לנחש מה עומד לקרות בפרק הבא, והסוף הוא חגיגה
  ו-HAPPY END.

  החיים הדינאמיים של כולן, האירועים, האתגרים, והתובנות מצעידים אותן לעת שצריך לפרק את החבילה ולעזוב את הלופט בהלז קיצ'ן.

  הכתיבה של דניאל פשוטה, כיפית ללא פיתולים ספרותיים. הדמויות ברורות ומתפתחות בהדרגה ובהתמדה. לדמויות מצטרפים תרחישים מאתגרים שנותנים דרייב קריאה לקורא. מה המשותף לכולן? החלומות והתקוות שהיוו חלק בלתי נפרד מהן.

  אהבתי את ארבעתן ובמיוחד את סאשה הרטמן. אם תקראו ואתם מכירים אותי תבינו למה.

  קריאה נעימה לזכר הימים שבלענו כל ספר של דניאל סטיל.

  לי יניני

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?