עיני מים

עיני מים

דומינגו ויאר

להלן בלש ספרדי: שמו ליאו קַלדָס. כל כך שונה מכל הקולגות שלו – הנורבגים, הבריטים, האמריקאים, הצרפתים. הוא אמנם יפתור תעלומה מסתורית ומותחת, רצח של סקסופוניסט צעיר, אבל הוא יעשה זאת – עם עוזרו אֶסטֵבֶס – תוך כדי אכילת דגים טריים ופירות ים בפונדקים ומסעדות שעל שפת האוקיינוס האטלנטי היפהפה של גליסיה, ותוך כדי שתיית יינות לבנים מהאזור, על רקע נופים אותנטיים, מוקף טיפוסים פשוטים, השקועים ביומיום הציורי של המקום.
מה עוד אפשר לבקש? קריאה משונה ושמחה. בלש שאוהב ליהנות מהחיים. כתיבה בהירה, אלגנטית וטרייה. קריאה שוקקת שמציתה את דמיוננו, בשעה שאנחנו עדים לשיטוטים, למרדפים ותעלומות, דיאלוגים שנונים, ושירי ג׳ז של בילי הולידיי. כל זאת כשהבטן שלנו מקרקרת מרעב, וראשנו מפליג לצפון מערב ספרד.
״עיני מים״ הוא הרומן הפותח את הסדרה הבלשית המרתקת של ליאו קלדס, והמשכיו הם ״חוף הטבועים״ ו״הצלב המאובן״. זהו הספר המצליח ביותר בתולדות הספרות הגליסאית; ספר לימוד חובה בבתי הספר של פרובינציה זו. ספר שתורגם לשתים-עשרה שפות, ושבעקבותיו תיירים יוצאים למסלולי הליכה באתרים שבהם מתרחשת העלילה. זהו הספר הראשון בסדרת ה״נואר״ של "תשע נשמות": יצירה שפועלת בו-זמנית כרומן עלילתי, כסרט קולנוע זר מענג, וכמדריך גסטרונומי.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 89.00 ₪
מחיר באתר 80 .10
+ -
שם:
עיני מים
מחבר:
דומינגו ויאר
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
013580012
מוציא לאור/ספק:
תשע נשמות ספרות עכשיו
ביקורות
  • בעז 18 במרץ 2017

    בלש ספרדי אחר

    תשע נשמות הביאו אלינו את בלש ספרדי, ליאו קלדס, מויגו על האוקינוס האטלנטי, עם ריח הים, הדגים והגפנים. וגם רצח מזוויע, אליטה מקומית, ברים מקומיים, אהבה ונקמה.
    נקווה שיתפוס כמו הבלשים הסקנדינביים ויתורגמו גם ספרי ההמשך.

    מומלץ

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?