המתריעים

גרישם ג'ון

כאשר לֵייסי סטולץ הצטרפה לנציבות התלונות נגד שופטים בפלורידה, היא לא שיערה שהתפקיד עלול להיות כרוך בסכנה כלשהי. היא הרי עורכת דין, לא שוטרת. מאז, בתשע שנותיה כחוקרת בנציבות, היא טיפלה בתלונות נגד שופטים שטעו, כשלו, שתו יותר מדי. אך היא מעולם לא נתקלה בצד האפל באמת של הרשות השופטת.
עד שיום אחד נוחתת על שולחנה תלונה על שחיתות שלעומתה כל שחיתויות השופטים בכל מדינות ארצות–הברית במאתיים השנים האחרונות היו כאין וכאפס. במרכז פרשיית השחיתות עומד קזינו על אדמות שמורה אינדיאנית, ומעורבים בה גורמים מהעולם התחתון, מהשלטון המקומי ומערכאות שיפוטיות.
יחד עם הוּגוֹ, שותפה הוותיק לצוות וכוכב פוטבול לשעבר, נפגשת לייסי עם מגיש התלונה - עורך דין לשעבר שסרח, ישב בכלא וירד למחתרת. להפתעתם, המניע שלו להגשת התלונה אינו מוסרי, אלא כלכלי: על פי חוקי פלורידה, חושף שחיתות (“מתריע“) באחד ממשרדי הממשלה זכאי לתגמול כספי נכבד. במהרה מתברר שמאחורי המתריע עומדים אנשים נוספים, בעלי אינטרסים מגוונים, וכל טפח נוסף שלייסי והוגו חושפים מהקנוניה אדירת הממדים חושף גם אותם לסיכונים שעד מהרה הופכים ברורים יותר יותר וניידיים יותר ויותר. לייסי והוגו מבינים שעליהם לנקוט אמצעי התגוננות יוצאי דופן.
מחיר קטלוגי 98.00 ₪
מחיר באתר 88 .20
+ -
 • ליאל 16 באפריל 2017

  ההתחלה מייגעת.. אבל הולך ומשתפר.

  בתור חובבת מתח מושבעת, ההתחלה שעממה אותי.. אבל זה הולך ומשתפר. בסופו של דבר, מומלץ לאנשים בעלי סבלנות!

 • אור 24 במרץ 2017

  ספר מרתק

  ....

 • אלכס ברגר 19 במרץ 2017

  ספר טוב

  ***

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?

שם:
המתריעים
מחבר:
גרישם ג'ון
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011414732
מוציא לאור/ספק:
מודן