איך מרפאים לב שבור

איך מרפאים לב שבור

גיא וינש

אהבה היא משאת הנפש של כל אחת ואחד מאיתנו. כאשר מישהו שובר את לבנו, קשה לנו לחשוב על משהו אחר. לעתים קרובות אין לנו מה לעשות בקשר לכך ולא נותר לנו אלא להתבוסס בכאב הנורא, בצער ובגעגועים. שיברון לב יכול להימשך ימים, שבועות, חודשים ואפילו שנים.
ובכל זאת, בעוד שלא מצפים ממישהו שנשברה לו היד או הרגל לנהוג כאילו לא קרה דבר, מאנשים שלבם נשבר מצופה להמשיך לתפקד כרגיל למרות כאבם.
בין אם מדובר באהבה רומנטית שנגמרה ובין אם מדובר במוות של מישהו קרוב ויקר, שיברון לב הוא דבר נפוץ, אך עדיין אין לנו כמעט שום מושג כיצד להתמודד איתו. בתבונה ובחמלה מגלה לנו הפסיכולוג גיא וינש כיצד ישתפרו חיינו אם נבין טוב יותר את הכאב הרגשי המיוחד הזה.
וינץ' מפציר בנו לחשוב מחדש על הדרך שבה אנחנו מתייחסים לכאבי לב, ומציע עצות נבונות, מלאות חמלה ושנונות לשבורי הלב שבינינו. הלב שלנו אולי נשבר, הוא טוען, אבל זה לא אומר שגם אנחנו צריכים להישבר יחד איתו. יש באפשרותנו לתפוס שליטה על חיינו ועל רוחנו ולעלות על הנתיב שיוביל לריפוי. איך מרפאים לב שבור מעניק לנו ארגז כלים להתמודדות עם שיברון לב, כשהמטרה בסופו של דבר היא לצאת ממנו מחוזקים אל דרך חדשה.
גיא וינש הוא פסיכולוג מוסמך, סופר ומרצה, שספריו תורגמו ל-22 שפות. שיחת ה-TED שלו: Why We All Need to Practice Emotional First Aid זכתה לחמישה מיליון צפיות.
קרא עוד... הצג פחות...
במחיר מיוחד לחברי מועדון
מחיר קטלוגי 112.00 ₪
מחיר באתר 100 .80
במחיר מיוחד לחברי מועדון
95 .76 לחברי מועדון
+ -
שם:
איך מרפאים לב שבור
מחבר:
גיא וינש
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011324294
מוציא לאור/ספק:
ידיעות ספרים
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?