אשתו של מגדל התה

ג'פריס דיינה

גוונדולין הופר בת התשע-עשרה יוצאת לחיים חדשים. היא מפליגה בספינת קיטור מאנגליה לציילון כדי להתאחד עם הגבר שלו נישאה בנישואי בזק. אך לאכזבתה, בעלה הטרי לורנס נראה מרוחק ועגמומי ושקוע רובו ככולו בעבודה. גוון הסקרנית ומלאת החיים מגיעה אל ביתה החדש והמפואר, השוכן בלב מטעי התה שמהם עושה בעלה את הונו, ומגלה משרתים מסתוריים, דלתות נעולות וארגזי מטען מאובקים הצופנים בחובם רמזים על אירועים מן העבר שמישהו כנראה רוצה מאוד להסתיר.
כשגוון נכנסת להיריון האושר מציף אותה ואת לורנס, ובני הזוג מצפים בקוצר רוח להולדת התינוק או התינוקת. אך כשהמיילדת מביאה אל היולדת את פרי בטנה, על האישה הצעירה להגיע להחלטה נוראה – החלטה שיהיה עליה להסתיר מבעלה בכל מחיר ואשר תשפיע על מהלך חייה לעולמים.
ברומן היסטורי מרתק רוקמת דיינה ג'פריס סיפור אהבה מרגש וסוחף וחושפת בפני הקוראים את החיים בציילון הקולוניאלית, העומדת על סף עצמאותה, בתקופה של זעזועים חברתיים ופוליטיים.
מחיר קטלוגי 98.00 ₪
מחיר באתר 88 .20
+ -
 • ע.ש. 12 בדצמבר 2017

  מדהים

  אי אפשר להפסיק לקרוא . מרגש מאוד

 • רונית 16 באוגוסט 2017

  ספר מהנה ומענין

  הקורא נחשף לחיים בציילון של פעם...תהליך ייצור התה ןמעורבות אוכלוסיה גדולה בזה.החיים סביב ייצור התה.היחסים המורכבים בין תושבי המקום והאדם שבא מן המערב ומנהל אותם.כל זה לצד רומן מקסים מותח

 • דפנה לביא 23 ביולי 2017

  ספור מעולה

  סיפור יפהפה נוגע ללב, סוחף מתחילתו ועד סופו.

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?

שם:
אשתו של מגדל התה
מחבר:
ג'פריס דיינה
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011323944
מוציא לאור/ספק:
משכל הוצאה לאור