כיסא פנוי

כיסא פנוי

ג'יי.קיי רולינג

כיסא פנוי / קיי רולינג ג'י

רומן גדול על עיירה קטנה...

מותו הפתאומי של בארי פֶרבְּראדֶר בגיל ארבעים וקצת מכה בהלם את תושבי העיירה פַּגְפוֹרד. על פני השטח, פּגפורד היא עיירה אנגלית מנומנמת עם כנסייה עתיקה וכיכר שוק מרוצפת אבנים עגולות, אבל מתחת למעטה הפסטורלי רוחש מאבק איתנים...
עשירים נגד עניים, ילדים נגד הורים, נשים נגד גברים, מורים נגד תלמידים... העיירה היא לא מה שנראה ממבט ראשון.
והכיסא המיותם שמשאיר בארי במועצת העיירה הוא עילה להתלקחות המלחמה האכזרית ביותר שידעה העיירה מעולם. מי ינצח במערכת הבחירות הלוהטת, עתירת הצביעוּת, המביאה לחשיפות לא צפויות?

כיסא פנוי הוא הרומן הראשון של ג'יי.קיי. רולינג למבוגרים, יצירה של מספרת סיפורים מחוננת מאין כמוה.
הספר שבר שיא במהירות המכירות שלו, שיא שהחזיקו בו עד היום אחד מספרי הארי פוטר והסופר דן בראון. הספר עובד לסדרת טלויזיה על ידי הBBC והסדרה תשודר בשנת 2014.

לב גרוסמן, Time Magazine : "הרומן הגדול הזה כישף אותי... רומן רחב יריעה, שאפתני, מבריק, גס, מצחיק, מעציב עד מאוד ורהוט להפליא על אנגליה של ימינו, עשיר בחוכמה ספרותית... ספר מרגש מפרי עטה של אישה המבינה לעומקן את נפש האדם ואת "נפש הרומן" גם יחד."

The Washington Post: "הספר הזה משקף חריפות ופיקחות רבות לאין שיעור... יש בו משפטים שסימנתי רק כדי להבין איך מילים יכולות להצטרף זו לזו בצורה מענגת כל כך... מרגש באמת."

The Daily Mirror: "כיסא פנוי הוא חוויית קריאה מלבבת... תיאור מעורר השתאות, מבריק ומרתק של החברה הבריטית היום."

The Bookseller: "רולינג כתבה רומן מפואר... ספר אמיץ ביותר."

People Magazine: "ספר מלא חיים, רוחש דמויות בלתי נשכחות ומוביל לשיא רגשי אדיר... רולינג לוכדת את האנושיות שבכל אחד מגיבוריה, גם אם האנושיות הזאת לא תמיד מלבבת."

ג'יי.קיי. רולינג היא המחברת של סידרת ספרי הארי פוטר, שבעת רבי-המכר שראו אור בין 1997 ל-2007, נמכרו ביותר מ-450 מיליון עותקים ברחבי העולם, הופצו ביותר מ-200 ארצות, תורגמו ל-73 שפות ועובדו לשמונה סרטים שוברי קופות.

נוסף על עיטור מסדר האימפריה הבריטית על תרומתה לספרות ילדים, ג'יי.קיי. רולינג זכתה בפרסים ועיטורים רבים, ביניהם פרס הקונקורד של נסיך ספרד, אות לגיון הכבוד בצרפת ופרס האנס כריסטיאן אנדרסן, ונאמה בטקס חלוקת התארים של אוניברסיטת הרווארד. רולינג גם תומכת במגוון רחב של מפעלי צדקה ויסדה את ארגון "לומוס", ששׂם לו למטרה לשפר את חייהם של ילדים במצוקה.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 98.00 ₪
מחיר באתר 88 .20
+ -
שם:
כיסא פנוי
מחבר:
ג'יי.קיי רולינג
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011323023
מוציא לאור/ספק:
משכל הוצאה לאור
ביקורות
  • ליטל ר. 24 בינואר 2017

    אחלה ספר

    אחלה ספר

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?