טראמפ האמנות שלי סגירת עסקאות

טראמפ האמנות שלי סגירת עסקאות

ג'יי טראמפ דונלד

"אני אוהב לחשוב בגדול. תמיד עשיתי זאת. בשבילי, זה פשוט מאוד: אם צריך לחשוב בכל מקרה, כבר עדיף לחשוב בגדול". דונלד ג'יי. טראמפ
זהו טראמפ בפעולה - הדרך שבה הוא מנהל את עסקיו והדרך שבה הוא חי את חייו - כשהוא פוגש את האנשים שהוא צריך לפגוש, משוחח עם בני משפחה וחברים, מתנגש עם אויבים, ומאתגר חשיבה קונבנציונלית, בעודו משנה את קו הרקיע של העיר ניו יורק. אבל אפילו האדם העצמאי ביותר משחק לפי כללים, וטראמפ גיבש אחד-עשר קווים מנחים להצלחה שעמדו במבחן הזמן.
בספר מרתק זה מבודד טראמפ את המרכיבים המשותפים מהעסקאות הכי גדולות שלו; הוא מנפץ מיתוסים; הוא נוקב בשמות, מגלה פרטים על עלויות העסקאות וחושף באופן מלא את אמנות סגירת העסקאות. ולכל אורך הדרך, טראמפ מדבר - מדבר באמת - על הדרך שבה הוא עושה את זה. האמנות שלי: איך לעשות עסקים הוא מבט ישיר לתוך מוחו של יזם מבריק ותהליך לימודי חסר תקדים לגבי אמנות סגירת העסקאות. קריאת חובה עבור כל מי שרוצה לעשות כסף, להצליח, אך בעיקר להכיר טוב יותר את האיש שהפך להיות הנשיא הארבעים וחמישה של ארצות הברית.


דונלד ג'יי. טראמפ הנשיא הארבעים וחמישה של ארצות הברית, הוא ההגדרה בה' הידיעה של סיפור הצלחה אמריקני. היזם שקבע באופן מתמשך סטנדרטים חדשים להצלחה, תוך שהוא מרחיב עסקיו בנדל"ן, ספורט ובידור. הוא בוגר בית-ספר וורטון למינהל עסקים. טראמפ הוא מחברם של יותר מ-15 ספרים רבי-מכר, וספרו הראשון, האמנות שלי: איך לעשות עסקים, נחשב לקלאסיקה בעולם העסקים ולאחד מספרי העסקים המצליחים ביותר בכל הזמנים.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 98.00 ₪
מחיר באתר 88 .20
+ -
שם:
טראמפ האמנות שלי סגירת עסקאות
מחבר:
ג'יי טראמפ דונלד
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
013621119
מוציא לאור/ספק:
מטר
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?