המעגל

המעגל

ב.אלפגרן שרה ושטרנברג מאט

לילה אחד, כשירח אדום כדם ממלא את השמים של עיר נידחת בשבדיה, שש נערות מוצאות את עצמן ביריד שעשועים נטוש, שכוח מסתורי הביא אותן אליו. הן שונות זו מזו, בהחלט אינן חברות, אבל אל מול נבואה עתיקה שנחשפת בפניהן, עליהן לשמור אחת על השנייה כדי לשלוט בכוחות המדהימים שהתעורר בתוכן.
עולם מקביל ומדהים נפרש בפנינו בהדרגה, ובו מתנגשים חלומות נעורים, הורים מנותקים, בריונות, נקמה ואהבה בכוחות מסוכנים ובקסם עתיק.

המעגל הוא סיפור על דינמיקה קבוצתית, חיפוש זהות ומציאת מקומך בחברה, שלוכד את הקורא מן הרגע הראשון עם תמונת התוהו ובוהו האפלה שהוא מצייר. כמו כל הספרים הגדולים באמת, הוא מתאר איך אנשים מתמודדים עם המשימה הקשה של להיות בני אדם ביחד עם בני אדם אחרים.

המעגל היה לתופעה חסרת תקדים מיד עם צאתו לאור בשבדיה ובחודשים האחרונים הוא סוחף אחריו עשרות מליוני מעריצים ברחבי העולם בכל קשת הגילאים. זכויות התרגום שלו נמכרו עד כה לכשלושים מדינות וברובן הוא כבש את המקום הראשון ברשימת רבי המכר.

המעגל הוא הספר הראשון בטרילוגיית אנגלספורס. הספר השני בסדרה -האש- יראה אור בעברית בהוצאת סלע ספרים ביוני 2014.
קרא עוד... הצג פחות...
במחיר מיוחד לחברי מועדון
מחיר קטלוגי 99.00 ₪
מחיר באתר 89 .10
במחיר מיוחד לחברי מועדון
79 .20 לחברי מועדון
+ -
שם:
המעגל
מחבר:
ב.אלפגרן שרה ושטרנברג מאט
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
015350043
מוציא לאור/ספק:
סלע ספרים
ביקורות
  • ??? 24 בינואר 2017

    הכי פשוט הכי

    ספר מדהים מרתק, כתוב בצורה שאי אפשר שלא להתחבר. עלילה שאי אפשר שלא להתמכר ודמויות שבנויות בצורה כל כך טובה. אי אפשר שלא לאהוב או להתמכר.

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?