להרות כוחות ללדת חיים

להרות כוחות ללדת חיים

בן דוד נעה רחל

להרות כוחות ללדת חיים / בן דוד נעה רחל

חיים חדשים צומחים בתוכך, תינוק חדש עתיד לבוא לעולם. במהלך חודשים ארוכים של צמיחה אטית ישנם רגעים קסומים של פריחה, חלומות והתרגשות לצד מחושים, חולשה וחששות. כל יום בהיריון מזמן לך אתגר חדש ואפשרות לצמיחה רוחנית. לא רק העובר גדל כל הזמן ומתפתח, אל גם את, אמו לעתיד הנושאת אותו ברחמך, גדלה ומתפתחת יחד עמו ומגלה בתוכך מקומות חדשים וכוחות מופלאים, מגלה את נפשך ואת רוחך.

בספר זה תוכלי למצוא ידיד נאמן שילווה אותך במהלך ההיריון ואף לפניו: החל בבדיקות סקר גנטיות, עבור בתיאור של המתרחש בתוך הרחם פנימה שבוע אחר שבוע ובהמלצות תזונתיות וכלה בתיאור שלבי הלידה ומהלכה בתוספת עצות להתמודדות עם כאבי הצירים.

לב לבו של הספר הוא בהפניית זרקור של אור בהיר אל כל שבוע בהיריון, הנשען ומסתמך על מקורות היהדות: ההריונות והלידות בתנ"ך ובתלמוד, ההלכות וההנהגות, מדרשי חז"ל ומאמרות מן החסידות – כל אלה יספקו לך דלק נפשי ורוחני נחוץ בתקופה המשמעותית הזאת.

את מוזמנת להצטרף למסע המופלא מכולם – להרות תדיר את כוחותייך שלך וללדת את עצמך מחדש.

נעה-רחל בן-דוד היא אם לשמונה. ההריונות והלידות הובילו אותה לחיפוש אחר כלים שיעזרו לה לגדול גם נפשית ורוחנית במקביל להיבט הגופני. שנים של למידה ושל התנסות הביאו אותה להקים את "מרכז בראשית – לצמיחה והתפתחות נשית", מרכז המקיים סדנאות הכנה לנערות ולנשים, לקראת גיל ההתבגרות, הנישואים, ההיריון והלידה, ומלווה אותן בתהליכים אלו.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 118.00 ₪
מחיר באתר 106 .20
+ -
שם:
להרות כוחות ללדת חיים
מחבר:
בן דוד נעה רחל
כריכה:
קשה
שפה:
עברית
מק"ט:
011323264
מוציא לאור/ספק:
משכל הוצאה לאור
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?