הסודות שמאחורי צופן דה וינצ'י

בורסטין דן

צופן זה וינצ'י, רב המכר של דן בראון, שבה את דמיונם של מליוני קוראים ברחבי העולם. הספר הנועז והרקע ההיסטורי העשיר עוררו עניין רב במקורות ששימשו את המחבר, ועוררו מחלוקות, פרטיות ופומביות כאחד, ברחבי אמריקה ובעולם כולו: קוראים בכל העולם התעניינו לדעת מהן העובדות מאחורי האירועים המתוארים בספר, והיכן מתחילה הבדיה.
השאלות העולות בספר צופן דה וינצ'י הן שאלות מדהימות ומטרידות. האם ישו היה נשוי בעצם למרים המגדלית? האם היא כתבה ספר בשורה? האם היה להם ילד משותף? האם כמה גאונים מתחום האמנות מתחום האמנות והמדע, כמו ליאונרדו דה וינצ'י ואייזק ניוטון, היו שייכים לאגודות חשאיות שהיה להן מידע סודי לגבי ההיסטוריה? האם לאונרדו העביר מסרים כאלה באמצעות " הסעודה האחרונה" וציורים אחרים?
הסודות שמאחורי צופן דה וינצ'י מציג עובדות והשערות באמצעות הצגת עמדותיהם והערכותיהם של מומחים- ארכיאולוגים, תיאולוגים, היסטוריונים של אמנות, פילוסופים ומדענים- אשר על כתבי רבים מהם הסתמך דן בראון עצמו בכתיבת ספרו.
הסודות שמאחורי צופן דה וינצ'י הוא המדריך המקיף ביותר לרומן, והוא מזקק בעבור הקורא הסקרן את המידע המוסמך ביותר בנושאים המרכזיים של צופן דה וינצ'י.
מחיר קטלוגי 82.00 ₪
מחיר באתר 73 .80
+ -

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?

שם:
הסודות שמאחורי צופן דה וינצ'י
מחבר:
בורסטין דן
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011414239
מוציא לאור/ספק:
מודן