בורסה זה שם המסחר

בורסה זה שם המסחר

בועז אילון

התשוקה להרוויח בוערת בכולנו, ושוק ההון הוא אחד העולמות הנכספים להגשמת המשאלה הכמוסה הזו. למי שיודע את סודות הבורסה ומקבל החלטות בצורה נכונה, יש יתרון על אחרים. בעזרת מודעות לטעויות השיטתיות שהמשקיעים עושים בקבלת החלטות, הסיכויים שלך משתפרים.

בורסה זה שם המסחר הוא ספר יוצא דופן אשר הופך את העולם הרחוק, הזוהר ובלתי מושג הזה, לעולם נגיש, מובן וזמין לכל אחד. בשפה פשוטה וקולחת משתף אותנו המחבר בניסיונו האישי העשיר, מתאר את השינוי בדרך עיצוב ההחלטות שעבר ומגלה מהן התובנות שיסייעו, הן למתחילים והן לוותיקים.

גישות שונות להשקעה, חיזוי התנהגות מחיר, שימוש במכשירי השקעה כגון מניות, תעודות סל וקרנות נאמנות, עודף ביטחון, ניהול סיכונים וקבלת החלטות נכונות כסוחר, אלה חלק מהנושאים שבהם עוסק ספר חובה זה.

למי הספר מיועד?
זהו ספר חובה לכל מי שעוסק או משקיע בבורסה. הוא מלמד על הטעויות שגורמות לנו להפסיד בלי שנהיה מודעים לכך ומלמד מה יש לעשות כדי להפוך למשקיע שיודע להרוויח, ולא רק בשוק עולה. נלמד על הגישות השונות בקבלת החלטות השקעה, יתרונותיהן וחסרונותיהן, פיזור השקעות, שיקולים חשובים בקבלת החלטות השקעה באפיקים השונים ועקרונות מנחים בבחירת איגרות חוב. מי שירצה להעמיק ימצא הסבר על המגבלות של השיטות הקיימות להערכת ביצועים של תיקי השקעות וקרנות נאמנות, מצד אחד והאתגר של מדידת סיכון אמתית מצד שני.

אודות המחבר
בועז אילון, בעל תואר ראשון בכלכלה ובסטטיסטיקה ותואר שני במנהל עסקים, התחיל את דרכו בתחום ההשקעות כסוחר בבורסה לניירות ערך. לאחר ניסיון כיועץ השקעות וכמנהל תיקים הקים את בית השקעות המצליח תטא 1, העוסק בהשקעות אלטרנטיביות שמטרתן להניב רווח בכל מצב שוק. הקורא אשר יישם את הכתוב יוכל להשיג את התוצאות המוכחות של תטא 1 גם בתנאי שוק קשים.
קרא עוד... הצג פחות...
במחיר מיוחד לחברי מועדון
מחיר קטלוגי 84.00 ₪
מחיר באתר 75 .60
במחיר מיוחד לחברי מועדון
71 .82 לחברי מועדון
+ -
שם:
בורסה זה שם המסחר
מחבר:
בועז אילון
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
010140386
מוציא לאור/ספק:
סטימצקי
ביקורות
  • אוולין לוי 18 ביוני 2018

    ספר מקצועי למבקשים לפעול בשדה ההשקעות ביעילות ובהצלחה

    מומלץ בחום ורב ערך

  • Nurit Israeli 24 בינואר 2017

    ספר מעולה! חובה לכל מי שמשקיע או שוקל להשקיע בבורסה!

    ספר מעולה! חובה לכל מי שמשקיע או שוקל להשקיע בבורסה!

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?