נוילנד

נוילנד

אשכול נבו

נוילנד / נבו אשכולמני פלג, אלמן טרי בן שישים, סוגר להפתעת ילדיו את העסק ויוצא לטיול תרמילאים בדרום אמריקה. כעבור כמה חודשים בדרכים הוא נעלם בנסיבות לא ברורות, ובנו דורי נאלץ לצאת למסע חיפושים בעקבותיו. בקצה אחר של הגלובוס — ענבר, מפיקת רדיו צעירה, שוהה בביקור קצר אצל אמהּ בברלין. רגע לפני שהיא עולה על הטיסה בחזרה לישראל ניצת בה רעיון: לא לחזור ארצה אל העבודה שלה ואל בן הזוג שלה, ולעלות על טיסה אחרת לגמרי. מכאן ומכאן — באוויר, בים וביבשה, ובעיקר בקרוון אחד קסום — עושים גיבורי נוילנד את דרכם אל נקודת הרתיחה של הרומן, אל מקום מסקרן ומלהיב בהיסטוריה החלופית של ישראל, שממנו יחזרו שונים.

אשכול נבו שב ומפליא בבריאת דמויות המדברות אל לב הקורא כמו חברים ותיקים. הפעם הוא צולל אל תהומות הרגש של שתי משפחות ומאיר שם את מעמקיהן ואת היחסים המורכבים של ישראלים ויהודים עם אופציית הנדודים.
נוילנד הוא רומן סוחף ונועז שכל גיבוריו נמצאים בתנועה, ולכולם המסע מזמן אפשרות נדירה להציץ, ולוּ לרגע, אל חיים אחרים: החיים שהיו יכולים להיות שלהם.

ספריו של אשכול נבו הפכו לרבי־מכר, תורגמו לשפות רבות וזכו לשבחי הביקורת בארץ ובעולם. משאלה אחת ימינה, ארבעה בתים וגעגוע וצימר בגבעתיים ראו אור אף הם בהוצאת זמורה־ביתן.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 94.00 ₪
מחיר באתר 84 .60
+ -
שם:
נוילנד
מחבר:
אשכול נבו
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
ISBN #1:
0003-13784
מק"ט:
010032892
מוציא לאור/ספק:
זב"מ
ביקורות
 • שירה 24 בינואר 2017

  ספר מעולה

  ספר מעולה, מומלץ בחום!

 • יאנה 24 בינואר 2017

  ספר מאוד מרתק

  ספר מאוד מרתק

 • לירון 24 בינואר 2017

  ספר מצוין ומרתק. מאוד קל

  ספר מצוין ומרתק. מאוד קל להתחבר לדמויות ולמציאות שלהן שהיא המציאות של כולנו. מומלץ בחום לקרוא את הספר. הוא ישאר איתכם הרבה אחרי שתסיימו לקרוא אותו.

 • אני 24 בינואר 2017

  ספר מקסים... נקרא בנשימה אחת.

  ספר מקסים... נקרא בנשימה אחת. עושה טוב על הנשמה.

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?