צפרדי וקרפד יום יום

צפרדי וקרפד יום יום

ארנולד לובל

צפרדי וקרפד מגלים כמה קשה להעיף עפיפון: הם מעיפים אותו באוויר - והוא נופל לאדמה כמו אבן. כרגיל, קרפד ממהר להתייאש. אבל צפרדי לא מוותר, אולי בגלל שהוא רק מחזיק את החוט, וקרפד הוא זה שרץ עם העפיפון...

הסיפור "עפיפון" הוא אחד מן הסיפורים בספר זה, הרביעי והאחרון בספרי צפרדי וקרפד של ארנולד לובל, שכולם זכו להצלחה רבה אצל ילדים ומבוגרים גם יחד. הספרים הקודמים בסידרה: "צפרדי וקרפד חברים", "צפרדי וקרפד ביחד", "צפרדי וקרפד כל השנה".

ארנולד לובל הוא מן הטובים שבין מחברי הספרים לילדים בימינו, בארצות הברית ובעולם כולו. כצייר מחונן, עיטר לובל עד היום בציוריו עשרות רבות של ספרים. לובל מצליח להגיע בספריו לאיזון מעודן בין סיפור לאיור, במיוחד בספרים שכתב לילדים העושים את צעדיהם הראשונים בקריאה. ספריו ואיוריו של ארנולד לובל זכו - ומוסיפים לזכות - בפרסים ותוארי-כבוד חשובים. ארבעת ספרי הסידרה צפרדי וקרפד הם אלה שהתחבבו יותר מכל, ושלושה מתוכם כבר זכו בפרסים ידועים.

"אני יודע לקרא" - סידרה זו נועדה בעיקר לילדים שזה עתה למדו, או שעודם לומדים לקרוא. אלה הם ספרים שאפשר לספר אותם לבני 4-3 או לקרוא אותם יחד עם בני 6-5, ספרים שבני ה- 8 ייהנו לקרוא אותם בעצמם וישובו ליהנות מהם עוד ועוד בכל גיל שבין 9 ל- 90.
קרא עוד... הצג פחות...
במחיר מיוחד לחברי מועדון
מחיר קטלוגי 68.00 ₪
מחיר באתר 61 .20
במחיר מיוחד לחברי מועדון
58 .14 לחברי מועדון
+ -
שם:
צפרדי וקרפד יום יום
מחבר:
ארנולד לובל
כריכה:
קשה
שפה:
עברית
מק"ט:
011412484
מוציא לאור/ספק:
מודן
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?