צפרדי וקרפד חברים

צפרדי וקרפד חברים

ארנולד לובל

צפרדי וקרפד חברים, איך לשכנע את קרפד שהאביב כבר הגיע? צפרדי מצא עצה: תולשים עוד דף בלוח השנה של קרפד, ומגיעים לחודש מאי, חודש האביב...

הסיפור "אביב" פותח את הספר הראשון על צמד החברים צפרדי וקרפד, שמיד עם הופעתו קנה לו קהל קוראים נלהב בקרב צעירים ומבוגרים כאחד. הספר זיכה את מחברו, הצייר הסופר ארנולד לובל, בכמה פרסים, וביניהם פרס קילדקיט הידוע.

הספרים הבאים בסידרה: "צפרדי וקרפד ביחד", "צפרדי וקרפד כל השנה", "צפרדי וקרפד יום יום".

ארנולד לובל הוא מן הטובים שבין מחברי הספרים לילדים בימינו, בארצות הברית ובעולם כולו. כצייר מחונן עיטר לובל עד היום בציוריו עשרות רבות של ספרים. לובל מצליח להגיע בספריו לאיזון מעודן בין סיפור לאיור, במיוחד בספרים שכתב לילדים העושים את צעדיהם הראשונים בקריאה. ספריו ואיוריו של ארנולד לובל זכו - ומוסיפים לזכות - בפרסים ותוארי כבוד חשובים. ארבעת ספרי הסידרה צפרדי וקרפד הם אלה שהתחבבו יותר מכל, ושלושה מתוכם כבר זכו בפרסים ידועים.
קרא עוד... הצג פחות...
במחיר מיוחד לחברי מועדון
מחיר קטלוגי 68.00 ₪
מחיר באתר 61 .20
במחיר מיוחד לחברי מועדון
58 .14 לחברי מועדון
+ -
שם:
צפרדי וקרפד חברים
מחבר:
ארנולד לובל
כריכה:
קשה
שפה:
עברית
מק"ט:
011412525
מוציא לאור/ספק:
מודן
ביקורות
  • ציונה 22 באפריל 2020

    נהדר וכובש

    הספר ברשותי מאד שנת 1986. הייתי מקריאה אותו לבתי והספר היה חביב עליה מאד. שמרתי אותו והיום אני מקריאה אותו לנכדתי מאז היותה בגיל 3. בימי הקורונה יש לנו שעת סיפור בוידאו מדי יום ובכל יום הדרישה לפתוח בצפרדי וקרפד. היא אוהבת את הספר מאד מאד ומכירה אותו כבר בעל פה. אקנה ספרים נוספים בסדרה לכשיתאפשר .

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?