זו אותה האהבה אריק איינשטיין

זו אותה האהבה אריק איינשטיין

אריק איינשטיין

זו אותה האהבה אריק איינשטיין

קשה להפריז בחשיבות תרומתו של אריק איינשטיין, אמן שיצר ותרם רבות להוויה הישראלית במוזיקה, בתיאטרון, בטלוויזיה ובקולנוע, איש נערץ וצנוע, שהאהבה אליו מלכדת אנשים, גילאים וקהלים כבר למעלה מ-40 שנים.

הספר "זו אותה האהבה - אריק אינשטיין, ביוגרפיה בראשי פרקים" מבוסס על עשרות שעות שיחה מוקלטות של עלי מוהר עם אריק איינשטיין ומזמין את הקורא להתלוות למסע שאריק איינשטיין עורך בארץ כבר שישה עשורים.

השירים, הסיפורים המלווים את השירים, קטעי המערכונים ותמלילי הסרטים, שפע התיעוד והתצלומים האישיים - כל אלה מנכיחים בעוצמה את חוויית החיים בישראל, לאורך השנים, על האווירה והניחוחות שלה, על מהלכיה ותהפוכותיה, אלה שאריק איינשטיין כה מפליא לגלם ולבטא.


אל הספר מצורף CD אודיו הכולל מבחר מעשרות השעות שעלי מוהר בילה עם אריק איינשטיין והטייפ; CD המאפשר למאזין לקחת חלק בשיחה אינטימית עם אריק, שנזכר, מתגעגע ומתבדח בדרכו האיינשטיינית-נונשלאנטית, שכל-כך אהובה ונוגעת. אל הסצנה האינטימית הזאת מתלווה על הפסנתר השותף הוותיק, יוני רכטר, שמביא עם האקורדים, נוסטלגיה והומור.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 149.00 ₪
מחיר באתר 134 .10
+ -
שם:
זו אותה האהבה אריק איינשטיין
מחבר:
אריק איינשטיין
כריכה:
קשה
שפה:
עברית
מק"ט:
013371907
מוציא לאור/ספק:
ליאור שרף שיווק
ביקורות
  • לילי א. 24 בינואר 2017

    כבר מזמן שלא קראנו ספר

    כבר מזמן שלא קראנו ספר כל כך יפה ערוך בטעם ושופך אור נוסף על אריק ז"ל שאותו אנחנו כל כך מעריצים.תודה מקרב לב על מתנה ניפלאה זו

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?