כתר גיבורים

כתר גיבורים

אסתר שרה שניאורסון

בספר מופיעים עשרים ואחד גיבורים. בבואי לכתוב על גיבורי עם ישראל, נחשפתי לגבורה יהודית עצומת כוח ונפש , שאין למעלה ממנה. עוד סיפור ועוד אחד, נערים, חיילים, נשים, שנלחמו בתנאים קשים ובעוז רוח, כבנאום בלעם: " יאכל גויים צריו, ועצמותיהם יגרם, וחיציו ימחץ, כרע שכב כארי וכלביא מי יקימנו?
על מי לכתוב? כולם ראויים, כולם גיבורים, כולם נועזים, מאות ואלפים ששורש קיומנו רווה בדמם היקר שהשקה ודישן את שורש העץ המופלא ביער העמים – עם ישראל.
הבחירה נפלה לפעמים באקראי, אבל הספר מוקדש בהערצה אדירה ללוחמים נאדרי ההוד, שקמים ובכול דור, שמחריפים נפשם על חירות האומה, שניצבים כעוגן של כוח ומעשה, נישאים כמגדלור והם לנו עמוד האש לפני המחנה.
"כתר גיבורים הוא ספרה השניים עשר של המחברת.
קרא עוד... הצג פחות...
במחיר מיוחד לחברי מועדון
מחיר קטלוגי 80.00 ₪
מחיר באתר 64 .00
במחיר מיוחד לחברי מועדון
60 .00 לחברי מועדון
+ -
שם:
כתר גיבורים
מחבר:
אסתר שרה שניאורסון
כריכה:
קשה
שפה:
עברית
מק"ט:
011786946
מוציא לאור/ספק:
שטר
ביקורות
 • אושרת פרל 31 במרץ 2019

  נהניתי כל כך...

  אל תחמיצו ! יש הרבה רומנים וספרי סתם שישכחו בתום הקריאה.זה יזכר לתמיד.חייב להילמד בבתי הספר ולהיות בכול בית.

 • אריאל קלנר 21 בפברואר 2019

  הכי ערכי,מרגש,ציוני,יהודי.

  קראתי את הספר והוא הותיר בי חותם עז שלא יישכח.
  מדוע?כי הספר איננו סתם ספר.הספר מאגד 21 גיבורים מיוחדים במינם שמסרו נפשם במודע על הארץ על קידוש השם למען חבר...זה איננו מעשה רגיל להשליך נפשך מנגד,להעדיף חיי חבר או חבר ללחימה ,על מפשך.את רוב הגיבורים לא הכרתי וגם אין כזה ספר מיוחד.יש מקבלי עיטורים אבל התקציר על חייהם הוא במספר שואות.כאן הפליאה המחברת לעשות.כול אחד מעניין בפני עצמו,כל אחד וסיפור חייו.למן האשה רבקה האמיצה העשויה לבלי חת ועד חגי בר אוריאן שסיפור מותו היה חסוי במשך חמישים שנה...למן החייל הרוסי שהקריב עצמו למען ילדי גוש קטיף והחייל הצעיר ביותר בן התשע נסים גיני.
  אין מילים בפי על כדולת הספר הזה.חייב להילמד בבתי הספר ולהיות בכל בית.יישר כוח לכותבת הנהדרת.

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?