התחילו לספר !

התחילו לספר !

אסנת גואז

הספר 'התחילו לספר!' חושף את הסוד הטמון ביצירת סיפורים, ומציע את הנוסחה שעל בסיסה נבנים סיפורים המייצרים קשב, מניעים לפעולה ונוגעים באנשים. וכך, בזמן חוויית קריאה מהנה ומלאת השראה, נחשפים בפנינו סודות ההשפעה ומתגלה כוחו של הסיפור ככלי אסטרטגי. בספר תמצאו שלל דוגמאות, הדרכה מפורטת וכלים יישומיים לבניית סיפורים אפקטיביים.
אז לא משנה אם אתם מנהיגים השואפים לקדם סדר יום ציבורי, מרצים המבקשים ליצור חוויה אצל המאזינים, בעלי עסקים המעוניינים להציג טוב יותר את מרכולתכם או אם אתם כותבים תכנים למחייתכם או אפילו להנאתכם – זכרו, אם יש בכם הרצון לגעת בנמענים שלכם – עליכם לתבל את דבריכם בסיפורים. לא בסתם סיפורים, אלא בסיפורים שבכוחם לקדם את האג'נדה, את המטרות ואת היעדים שהצבתם לעצמכם.
רוצים לדעת איך עושים זאת?
קראו את הספר - - - והתחילו לספר!
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 89.00 ₪
מחיר באתר 80 .10
+ -
שם:
התחילו לספר !
מחבר:
אסנת גואז
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011250638
מוציא לאור/ספק:
דיאלוג
ביקורות
  • רותי שרון - חיפה 19 ביולי 2018

    ספר מעולה!!!

    רכשתי את הספר כמתנה לבן זוגי שעוסק בהדרכת טיולים ....שילמד ממנו קצת טיפים על איך להפוך אתר כלשהו משעמם לעיתים לחוויה מעניינת באמצעות סיפור עליו וכו' , אבל עד שהתחיל לקרוא לקח זמן כי היה באמצע קריאה של ספר אחר , אז ניצלתי את חלון הזמן הזה לקרוא . בעיני הוא אמנם ספר עיון לבעלי עיניין אבל אני נהניתי ממנו מהסיפורים ומהטיפים כאילו קראתי רומן סוער ומהנה מאד. כמובן שגם למדתי ממנו המון כי אני עוסקת בשיווק אבל חשבתי שאני יודעת ועושה את עבודתי מצויין ולא צריכה לשפר שום דבר וממש לא כך הדבר !!! וואו כמה למדתי וכמה טיפים נהדרים אימצתי , ספר נהדר - שווה ממש !!! גם כמתנה לכל אחד וגם לפינוק עצמי . אהבתי מאד.

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?