אחרי ש  עטיפת הסרט

אחרי ש עטיפת הסרט

אנה טוד

"קהילת המעריצים המקיפה את הספר היא כל כך נלהבת וקהל הקוראים שלו כל כך גדול, שהספר הוכרז... כחמישים גוונים החדש. דבר ההופך את אנה טוד לתופעה הספרותית הגדולה בדורה."
Cosmopolitan

הספר שנקרא על ידי למעלה ממיליארד קוראים ברחבי העולם, תורגם ללמעלה מ – 30 שפות והפך לרב מכר עולמי בזמן קצר. עכשיו במהדורה חדשה ומורחבת לכבוד יציאת הסרט הכוללת מכתב מיוחד מאנה טוד ופרק בונוס החושף לנו צד של הרדין שלא ראינו קודם...

היו זמנים לפני שטסה הכירה את הרדין, אבל החיים אחרי שהכירו, לא יהיו אותו הדבר.

טסה היא בחורה טובה. יש לה גם בן זוג מושלם בבית, מתוק, אחראי, נאמן. היא חדורת אמביציה; הדרך שלה מוגדרת, ברורה, ויש לה גם אמא הנחושה לשמור שלא תסטה מהכיוון.
בזמן שהיא בתהליך התאקלמות במעונות הקולג' החדש בו התחילה את לימודיה, היא פוגשת את הרדין, הבריטי, החד והיהיר, שיער פרוע, קעקועים ועגיל בשפה.

הרדין שונה מכל בחור אחר שטסה הכירה בעבר. הוא חמוד ומצחיק, אבל גם גס רוח ואכזרי. היא מתעבת את קיומו עד הרגע בו היא מוצאת את עצמה לבד איתו בחדר, משהו באופיו האפל מושך אותה, ומצית בה תשוקה שלא הכירה מעולם.
הוא מרחיק אותה ממנו שוב ושוב, אך בכל פעם שהיא מתקרבת, הוא מכניס אותה עמוק יותר פנימה.
לטסה הרי כבר יש את החבר המושלם. אז למה היא מתעקשת להתגבר על הגאווה הפגועה שלה ועל הדעה הקדומה של הרדין בנוגע לבחורות טובות כמוה?

או ש... אולי זאת אהבה?


"ממכר לחלוטין. נפיץ. סקסי. אי אפשר להניח מהיד... הדבר היחיד שאפשר לצפות לו בספר הזה הוא - הבלתי יאמן..."
– Vilma's Book Blog


אנה טוד החלה את דרכה כסופרת כשכתבה את אחרי ש לוואטפאד. היא פרסמה פרק פרק סיפור מעריצים, המתבסס על דמויות הבנים של להקת וואן דיירקשן. היא לא חלמה שזמן קצר מאוחר יותר, הספר ייקרא ייזכה למיליארד וחצי הורדות ויימכר להוצאת הספרים הגדולה בארצות הברית, יתורגם ללמעלה מ- 30 שפות ויופק כסרט הוליוודי גדול מימדים. אבל זה מה שקרה.
אנה נולדה וגדלה בסינסנטי אוהיו, כיום היא גרה עם בעלה ועם הבן שלהם בלוס אנג'לס קליפורניה.
עוד על אנה טוד בסוף הספר.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 109.00 ₪
מחיר באתר 49 .00
+ -
שם:
אחרי ש עטיפת הסרט
מחבר:
אנה טוד
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
017510044
מוציא לאור/ספק:
אהבות
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?