עץ הקסמים 1 הכיסא האדום

עץ הקסמים 1 הכיסא האדום

אנדז'יי מלשקה

כשהוריהם המוזיקאים של קוקי, פיליפ וטוֹשה מאבדים את עבודתם בתזמורת, נאלצים הילדים להתנהג יפה אל הדודה האיומה שלהם רק משום שהיא עשירה, כדי שהוריהם יוכלו לבקש ממנה עזרה. אלא שרגע לפני בואה לביקור, קוקי מוצא כיסא אדום שמגשים את משאלותיו של כל מי שיושב עליו.
מאותו רגע ואילך שום דבר אינו צפוי. כשההורים נשלחים בכוחו של כישוף לנגן בספינת תענוגות, שלושת הילדים יוצאים למסע הרפתקני כדי להשיב אותם. דהירה על סוסים כחולים, טיסה במיטה מעופפת, גל צונאמי אדיר ומפגש עם אריה מכושף הם רק חלק מההפתעות שיפגשו הילדים במסעם הפנטסטי. האם ישכילו להשתמש בכיסא הקסמים לטובה? ומה הם עשו לדודה השנואה? את זאת תגלו בפנים!
הכיסא האדום הוא הראשון בסדרת עץ הקסמים, ששבתה את ליבם של מאות אלפי ילדים בשפות רבות. עתה הוא רואה אור לראשונה בעברית.

אַנְדְזֵ'יי מָלֶשְׁקָה (1955) הוא סופר, מחזאי, תסריטאי ובמאי קולנוע פולני עטור פרסים ונערץ על מאות אלפי ילדים. עלילות יצירותיו מתרחשות בעולם מודרני ומציאותי, שמתגלים בו לפתע אירועים קסומים. מבעד להתרחשויות הפנטסטיות חושפים סיפוריו רבות מהבעיות האמיתיות שמעסיקות ילדים. שפתו הקולנועית של מלשקה מורגשת היטב בספריו – בשטף האירועים הקצבי ובסצנות מרהיבות שעולמם הממשי של הילדים נוכח בהן תמיד.
עשרת ספרי הסדרה עץ הקסמים הם מהמצליחים בספרות הילדים בפולין, ואהובים מאוד על ילדים בגיל 7–12. הסדרה נמכרה ביותר ממיליון עותקים, תורגמה לאחת־עשרה שפות ואף עובדה לסרט, שזכה בפרס אמי לסרט הזר.
קרא עוד... הצג פחות...
במחיר מיוחד לחברי מועדון
מחיר קטלוגי 94.00 ₪
מחיר באתר 84 .60
במחיר מיוחד לחברי מועדון
80 .37 לחברי מועדון
+ -
שם:
עץ הקסמים 1 הכיסא האדום
מחבר:
אנדז'יי מלשקה
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
013670063
מוציא לאור/ספק:
לוקוס הוצאה לאור
ביקורות
  • סבא 31 באוקטובר 2020

    ספר אדיר

    קראתי את הספר לנכדים שלי וכל כך נהניתי. בעיקר מהתגובות שלהם, הם צחקו, היו דרוכים ולא רצו להפסיק. סדרה מומלצת ביותר! הספר הכי טוב שקראתי להם עד עכשיו

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?