אוהבת לא אוהבת/אמילי גיפין

אוהבת לא אוהבת/אמילי גיפין

אמילי גיפין

אוהבת לא אוהבת / אמילי גיפין


האם שאלתם את עצמכם פעם אם אפשר באמת ובתמים לאהוב את בן הזוג, כשלא מצליחים בשום אופן לשכוח את האקס המיתולוגי?

נישואיהם של אלן ואנדי לא רק נראים מושלמים. הם באמת מושלמים. מסירותם זה לזה מוחלטת, והם מסתדרים מצוין ונהנים מאוד לבלות יחד. אבל אחר צהריים גורלי אחד נתקלת אלן במקרה בליאו, שמונה שנים ארוכות אחרי פרידתם. ליאו, הבחור שעשה לה רק רע. ליאו, הבחור שעזב אותה שבורת לב בלי שום הסברים. ליאו, הבחור שהיא לא הצליחה אף פעם לשכוח באמת.

כשליאו נכנס שוב בסערה לחייה של אלן, מתעוררים לפתע כל הרגשות הרדומים. וכשאנדי בעלה מבשר לה בשמחה שהוא שוקל ברצינות לעזוב את ניו יורק ולעבור יחד איתה לבית גדול ויפה באטלנטה, עיר הולדתו, אלן מתחילה לשאול את עצמה אם אלה באמת החיים שהיא רוצה לעצמה.

אוהבת לא אוהבת הוא רומן שובה לב ומרגש, משעשע ומלא כנות, על אישה המגיעה לפרשת דרכים בחייה וחייבת לבחור אחת ולתמיד בין אהבה גדולה מהחיים - לחיים האמיתיים.

אמילי גיפין למדה משפטים באוניברסיטת וירג'יניה ועסקה בעריכת דין בחברה ניו יורקית במשך כמה שנים, ואז עברה ללונדון והפכה לסופרת במשרה מלאה.

היא כתבה כמה וכמה רומנים שהגיעו לראש רשימות רבי המכר, ובהם Something Borrowed, Something Blue, Baby Proof וכמובן הספר שבידיכם - אוהבת לא אוהבת - שצעד שבועות רבים ברשימת רבי-המכר של הניו יורק טיימס.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 98.00 ₪
מחיר באתר 88 .20
+ -
שם:
אוהבת לא אוהבת/אמילי גיפין
מחבר:
אמילי גיפין
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
013620622
מוציא לאור/ספק:
מטר
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?