רימונים של קיץ
מחיר קטלוגי 78.00 ₪
מחיר באתר 70 .20
+ -
שם:
רימונים של קיץ
מחבר:
אילנה בהט
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011786473
מוציא לאור/ספק:
לוטוס
ביקורות
 • אברהם 31 בינואר 2018

  רימונים של קיץ

  ספר יפה מאוד ! קליל, קליט משובב לב ונפש. כתיבה קולחת ! שופע חכמה וחן
  רווי במסרים ותובנות על החיים שמתאימים לכל גיל !
  ממליץ מאוד !

 • אילנה בהט 13 באפריל 2017

  המלצה על רימונים של קיץ, מיכל גזית

  "סיימתי עכשיו מסע בן יותר מחודש עם הספר החדש של אילנה בהט "רימונים של קיץ". אני יודעת שיש אנשים שקראו את הספר הזה ביומיים, עבורי זה היה מסע ארוך הרבה יותר, של מעבר דרך כמה רבדים, דרך המון תובנות וכלים לחיים. הספר ביקש ממני לעצור בכל פעם, ולהפנים את המסרים, והמסע התארך.
  אני מודה שכשמדובר באילנה בהט, אני נטולת אובייקטיביות, וכך גם ניגשתי לספר, סקרנית ונרגשת לחומרים שמגיעים ממנה הפעם. עברתי איתה הרבה מסעות מרפאים, גם במפגשים אישיים, וגם דרך החומרים שהיא כותבת, שמלווים אותי בחיי היום יום, ומידי פעם אני פותחת אחד מספריה באופן אקראי, ואוספת ממנו מסרים שמתחברים בדיוק לשאלה שעלתה ממני.
  הספר "רימונים של קיץ" שונה מספריה הקודמים, ושונה מספרים שאני נוהגת לקרוא. למעשה שנים שלא קראתי רומן, עם התחלה, אמצע וסוף, ולהפתעתי, מצאתי את עצמי נסחפת לתוך המסע עם הספר, מתחברת עם הגיבורים, וסקרנית לדעת לאן ייקחו אותם הדברים. הציר המרכזי של המסע היא רימון, צעירה יפה וסקרנית שהגיעה לעיר הגדולה, מצוידת בחפיסת קלפים רבי מסרים וחוכמה, שמלווים את כל הספר, ומהדהדים פנימה. פגשתי דרך רימון כמה דמויות ארכיטיפיות, שמוכרות לכולנו בתוכנו, ובחיים עצמן, וכולן עוברות בתוך הספר תהליך טרנספורמציה. אלה מפגשים, לכאורה מקריים, בין דמויות צבעוניות, שרק לקראת סוף הספר, מתוך תהליכי הבנה ותיקון, מבינות את הקשר הקארמטי ביניהן.
  בדרך עוברות הדמויות תהליכי התפתחות, שנותנות גם לקורא חיבור לכלים של חיבור וצמיחה. כל אחד מגיבורי הספר נושא איתו צלקות וכאבים, שיש להם ביטוי בכל תחנות חייהם, אולם נצרבו בהם בעבר רחוק הרבה יותר, בגלגולים קודמים, ויצרו בהם נדרים והסכמות לא מודעים, שהמשיכו לנהל אותם גם בחיים האלה.
  זה קודם כל ספר על אהבה וחיבורים, שכל גיבוריו כמהים אליהם, כמו כולנו, אבל הם נכשלו בה שוב ושוב, מתוך פחדים, דפוסים לא מודעים, והרבה פחד. צעד אחר צעד נפרמים הנדרים, משתקפים הפחדים, ונוצרים חיבורים ממקומות אמיתיים ובוחרים, תוך חיבור לאמונה, לאמת ולרצונות הגבוהים.
  זה ספר נפלא של חוכמה, רוח ופסיכולוגיה, שכתוב בדרך של רומן סוחף ומסקרן, שאותי השאיר עם חיוך גדול ומתוק, וחיבור מחודש לידיעה, שהכל אפשרי וניסים קורים כל הזמן, כשרק מסכימים לאפשר להם.
  אז הספר הזה הוא חדש לאילנה, ואולי ג'אנר חדש בכתיבה שלה, מה שלא חדש הוא ההודיה הגדולה שלי לחוכמה, לתובנות, לחיוך, לצמיחה, שקורים בי דרך כל מה שהיא מביאה, וגם דרך הספר המרענן הזה."
  מיכל גזית, עיתונאית

 • אילנה בהט 13 באפריל 2017

  המלצה שהתפרסמה בגיליון חיים אחרים אפריל 2017

  רימונים של קיץ מאת: אילנה בהט, הוצאת לוטוס.
  המורה הרוחנית והסופרת אילנה בהט מעבירה בספר מידע רוחני מרתק. כמתבקש מרומן, כל זה קורה באמצעות סיפור, במקרה זה סיפורים של כמה דמויות המתחברות זו לזו ברצף האירועים. במרכז הספר נמצאת רימון, אמנית צעירה שמגיעה לעיר הגדולה עם חפיסת קלפים מסתורית. קלפים אלה מביאים עמם מסרים המעודדים להתחבר לפנימיות כדי להשפיע על יצירת המציאות. רימון מתיידדת עם דלית, אישה עשירה ומתוסכלת שבעלה בוגד בה; פוגשת את נמרוד, גבר שרמנטי שחווה משברים בחיי האהבה שלו; ועוברת לגור בביתה של סופי, זקנה חכמה שנוצרת סודות קדומים. בהט מתארת את הצדדים השונים של עולם הרוח המודרני בישראל - ממתקשר שרלטן העומד בראש כת ועד מורה רוחנית העוזרת לאנשים להתעורר אל זהותם האמיתית. הדמויות ממחישות את הגישות השונות שיש לרוחניות בישראל - משיכה עמוקה וסקרנות לצד אי הבנה ושימוש לרעה. גולת הכותרת בעיניי היא הידע המיסטי הקשור באטלנטיס שמתגלה בספר והחיבור בינו למציאות העכשווית שלנו. זהו מידע מרתק ושימוש נכון בו יכול לעזור לנו לחיות טוב יותר כאן ועכשיו. כל זה כתוב בסגנון ישיר, פשוט ומהנה.
  שחר בן–פורת
  חיים אחרים, גיליון אפריל 2017

 • ורד 16 בפברואר 2017

  רימונים של קיץ - אילנה בהט

  רומן סוחף וחושני הפורש בפני הקורא בצורה נהירה ונפלאה מידע רב על מהות קיומנו הפיזי עלי אדמות, מעורר השראה, טעם ומשמעות לעשייה שלנו בעולם הזה דרך הבנת מערכות היחסים שלנו עם עצמנו ועם האנשים הנקרים בדרכנו שלא במקרה ומטביעים חותם בנשמתנו הנצחית.
  הספר אוגר בתוכו ידע רוחני רב המשובץ לאורך כל העלילה כמתנות קטנות ומרגשות ארוזות בתוך קלפים המכונים "קלפי החיים". מתנות אלו שמעניקה הסופרת לקורא הן מסרים רוחניים ומטרתן לעורר תאים רדומים וצפנים עמוקים באשר לאפשרות קיומן של אמונות מגבילות ונסתרות...
  הספר מפעיל את כל הגופים והחושים ללא יוצא מן הכלל בקצב מתקתק וחושני !
  כאשר הדמויות בספר נחשפות וחושפות את מהותן על עצמן, הקורא עצמו נחשף אל קסמן האישי של הדמויות ובעזרתן חושף הוא רסיסים על עצמיותו שלו האמיתית.
  העלילה המרתקת מקושתת ושזורה בהמון אהבה וחן ( וגם ח"ן ) על ידי ריחות משכרים, צבעים מרהיבים, וטעמים נפלאים. הותיר אותי עם חיוך רחב וטעם של עוד...
  ספר שהוא חוויה נפלאה והנאה צרופה !

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?