התקדשות שער ליצירת מודעת

התקדשות שער ליצירת מודעת

אילנה בהט


אנחנו יוצרים את המציאות, בין במודע ובין שלא במודע. על מנת ליצור במדויק ובמודעות את הרצוי לנו, לעבור למציאות אידיאלית, עלינו ללמוד את חוקי יצירת המציאות.ספר אור זה שנכתב בתקשור עם מדריכי האור פותח שער אל נתיבה ההתקדשות וההתמרה האישית והפלנטרית של המין האנושי."מדריכי האור", ישויות מדריכות שלא בגוף שמטרתן עזרה למין האנושי להתפתח בסולם האבולוציוני של האור והאהבה:"בני אדם יקרים, יוצרים נעלים! אנו עוסקים בחיבורנו ביצירה מודעת של המציאות. אתם קוראים "מציאות" למה שאתם ממציאים כתוצאה מאמונות קולקטיביות ומוסכמות חברתיות שקורמות עור וגידים, בנינים וחוקים בעולמכם. כל אחד מכם אחראי על הבריאה של עצמו… ביכולתכם לשנות את המציאות שלכם ושל החברה שבה אתם חיים… יצירה מודעת צריכה להיעשות ממקום צלול כקריסטל…"

"האנרגיה זמינה לשינו ולמהפך, להתמרה כוללת של הפרט ושל הכלל. המין האנושי עומד לעלות למימד החמישי שם המחשבות נוצרות כהרף עין ויוצרות מציאות. לפיכך יש לקחת אחריות אישית, להעלות את התדרים וליצור מתוך מודעות מלאה. לשם כך מוענקים כלים שקשורים לפתיחת חסימות, לשינוי אמונות, להיטהרות, לעליית תדרים. זוהי העת לשחרר הרמה הכולל כדי להגיע למעמד ההתעלות…"
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 82.00 ₪
מחיר באתר 73 .80
+ -
שם:
התקדשות שער ליצירת מודעת
מחבר:
אילנה בהט
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011786222
מוציא לאור/ספק:
לוטוס
ביקורות
 • ורד 17 בפברואר 2017

  התקדשות - שער ליצירה מודעת - המלצה

  "מי יגור באהליך" ? "מי ישכון בהר קודשיך" ?
  "הולך תמים , ופועל צדק ואמת בלבבו"
  אלו הם תכונתיו של האיש שיגור בהר הקודש בבית מקדשו של האלוהים הכתובות להפליא בזמן הווה בו הכל קרה קורה ויקרה.
  מה היטבת הסופרת להזמין באמצעות פסוק זה את הקורא הסקרן להיכנס לתהליך מקודש אשר מטרתו לימוד דרך חיים נפלאה ופשוטה שנלך בה על מנת לחיות חיים טובים יותר.
  הבוחרים להתעורר , ליצור , ולדעת .. אשר מקבילים ל.. שער ליצירה מודעת, יחוו כמוני באמצעות הספר התמרה של כל מה שישן ומקובע תוך כדי עלייה בתדרים שיתאפיינו בשמחה , שלווה ואושר אשר יזרמו בפנים ויוקרנו החוצה. וכן.. גם כאשר מנשבות רוחות סערה בפנים ובחוץ !!!
  נהדר ביותר !

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?