החיים בלונה פארק

החיים בלונה פארק

אייל דורון

לאורך ההיסטוריה האנושית נמצאו תמיד יחידי סגולה – קיסרים ומצביאים, פילוסופים ומדענים, אמנים דגולים – שפעלו בעולם כאילו היה מגרש משחקים הפתוח רק לפניהם. לא עוד. המאה ה-21 הפקיעה את מונופול השגשוג והמימוש העצמי מידיהם של ענקים, והיום כולנו מוזמנים. החיים הם לונה פארק וגם לנו, "אנשים מן השורה", שמור כרטיס כניסה.

החיים בלונה פארק הוא כרטיס הכניסה הזה. במבט מקיף, המאגד שדות ידע שונים, חומק אייל דורון מקלישאות האושר המהיר ומציע מִתווה של ממש לחיים מלאים ומשמעותיים. מה אפשר ללמוד מהילרי קלינטון וממייסדי "גוגל", ולהבדיל - מליידי גאגא וממאמן הכדורגל ז'וזה מוריניו? איך יכולים הורים לגדל ילדים בלי לנבול בעצמם? מהי הדרך לשלב אהבה ותשוקה בכל מה שאנו עוסקים בו? איך מפתחים יצירתיות? בדיון מרתק ונגיש, הנשען על הוגים וחוקרים שהאמינו אמונה עזה באדם היחיד ובפוטנציאל שלו, מוליך דורון מהלך מלהיב שמתחיל בקריאה המהדהדת "כל אחד יכול" ומסתיים בגרסתה הראויה לימינו אנו: "כל אחד חייב".

ד"ר אייל דורון, יוצר סדרות הטלוויזיה "איך להיות מאושר בשישה שיעורים?", וסדרות ההמשך על הצלחה ועל משפחה מאושרת בשישה שיעורים ("קשת", ערוץ 2). חוקר ומרצה מבוקש. במסגרת מחקרו בפוסט-דוקטורט, פיתח מודלים חדשניים לפיתוח יצירתיות ולהגברת מסוגלות וערך עצמי בקרב ילדים. כיום עובד עם עובדים ומנהלים בכירים על פיתוח חשיבה יצירתית ואושר ארגוני
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 96.00 ₪
מחיר באתר 86 .40
+ -
שם:
החיים בלונה פארק
מחבר:
אייל דורון
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
010073217
מוציא לאור/ספק:
כתר
ביקורות
 • אסף 17 בספטמבר 2019

  ספר מצוין עם המון תובנות

  שווה לקרוא וליישם!

 • שי 24 בינואר 2017

  ספר מעולה

  ספר שממש כיף לקרוא, אבל גם מפעיל את הראש

 • חגית 24 בינואר 2017

  המון תובנות

  ספר מלא בתובנות , ממליץ

 • אייל 24 בינואר 2017

  ספר מצויין

  ספר מפתיע ומרתק

 • רותם 24 בינואר 2017

  מעולה

  כתיבה מרתקת, לא הצלחתי לעזוב את הספר! סיימתי לקרוא בסופ"ש אחד.

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?