שמחה האושר שבא מבפנים

שמחה האושר שבא מבפנים

אושו


בספר זה אושו יוצא מין הקביעה ששמחה היא טבעם היסודי של החיים. שמחה היא ממד רוחני של אושר, מצב שבו אתה מתחיל להבין את ערכך הפנימי ואת מקומך בסדר הדברים ביקום.
קבלת השמחה כהלך רוח בסיס בחיים היא החלטה "לזרום עם הדברים כמו שהם", ולהיות אסיר תודה על עצם החיים וכל האתגרים וההזדמנויות שהם מציבים בדרכך, במקום להציב תנאים או דרישות לאושר.
סדרת תבונות לדרך חדשה מנסה לשפוך אור על אמונות ועמדות שמונעות מבני אדם להיות עצמם. הדברים מוגשים בשילוב מרנין של חמלה והומור, שמעודד את הקורא להתעמת עם השברים שהוא מנסה להימנע מהם. זה נותן בידיו את המפתח לתובנה אמיתית וכוח ממשי.
הספר הזה לוקח את הקורא למסע מופלא של חקירה בדבר מקורה וחשיבותה של השמחה בחיינו.
ספריו של אושו מאתגרים את קוראיו לבחון את מערכות האמונה המותנות ואת הדעות הקדומות שמגבילות את יכולתם להינות מהחיים בכל עושרם, ולהשתחרר מהן. אושו הוא אחד המורים הרוחניים הידועים והמעוררים למחשבה במאה העשרים. בוא תואר על ידי "סנדיי טיימס" הלונדוני כ"אחד מאלף האנשים שעיצבו את המאה העשרים", ועל ידי המחבר האמריקני טום רובינס כ"אדם המסוכן ביותר מאז ישו. "יותר מעשר שנים אחרי מותו בשנת 1990, תורתו ממשיכה להכות גלים, ולהגיע למחפשי בני כל הגילים כמעל בכל ארץ בעולם.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 98.00 ₪
מחיר באתר 88 .20
+ -
שם:
שמחה האושר שבא מבפנים
מחבר:
אושו
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
012430743
מוציא לאור/ספק:
אסטרולוג משכל
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?