המדריך לשוברות הלבבות

המדריך לשוברות הלבבות

אורלי קראוס ויינר

תכירו את יסמין, שמוצאת בלוג מסתורי שמלמד אותה איך לקום שוב על הרגליים אחרי שלבה נשבר. יסמין מרשה לעצמה להתחיל שוב להתאהב, אבל כשחוקי הבלוג מזכירים יותר ויותר את חייה האישיים, היא מתחילה לחשוד שמי שכותב אותם מכיר אותה היטב. התשובה תשנה לחלוטין את חייה. מחברת רבי המכר אורלי קראוס ויינר חוזרת עם רומן חדש, שנון ומרגש על מה שמעסיק אותנו יותר מכול: אהבה.


"החיים הם מלחמה", קוראת יסמין בהסתייגות את משפט הפתיחה של המדריך לשוברות הלבבות – בלוג שחברותיה המליצו לה עליו בחום. לטענתן, אם תאמץ את חוקיו תהפוך משבורת לב סדרתית, לשוברות לבבות מיומנת. אך לאחר שנתיים של שירות בצה"ל, שבמהלכן ריסק את לבה קצין כריזמטי ונצלן, היא יסמין מרגישה ששבעה ממלחמות, היא
יסמין חוזרת לבית אמה בניו יורק בכוונה להתמקד בלימודים באוניברסיטה, בבילויים עם חברותיה ובשיקום ביטחונה העצמי השפוף. הרומנטיקה, לתפיסתה לדידה, תיאלץ להמתין עד שתרגיש חזקה מספיק לשוב לשדה הקרב.
אלא שהבלוג מצליח לסקרן אותה. בדיעבד, והיא מופתעת לגלות שכשהיא מאמצת את חוקיו, שביטחונה העצמי בהחלט אכן מתחזק, כשהיא מאמצת את חוקיו של הבלוג, למרות אף על פי שחלקם נראים מההוראות נראות לה מוזריםמוזרות ביותר, כמו ההמלצה למצוא לעצמה "יזיז נפש", שתיאורו תואם להפליא את אחד מחברי הילדות שלה.
אט-אט יסמין מתאוששת משברון הלב ומתחילה להרגיש טוב עם עצמה. היא ומרשה לעצמה להתאהב, ואפילו ביותר מגבר אחד. אך משום מה נדמה לה שחוקי הבלוג קולעים יותר ויותר לחייה האישיים, באופן מצמרר בעליל אפילו. כאילו מישהו שכותב אותם מכיר אותה היטב כותב אותם במטרה לשחק בה כרצונו. יסמין מתחילה לחשוד במרבית הסובבים אותה, אך לא מצליחה להבין מי מהם מעוניין לנהל את חייה בשלט רחוק ומהו המניע האפל שלו. עד שהתשובה נוחתת עליה כרעם ביום בהיר ומערערת את עולמה וטורפת מחדש את הקלפים.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 98.00 ₪
מחיר באתר 88 .20
+ -
שם:
המדריך לשוברות הלבבות
מחבר:
אורלי קראוס ויינר
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011323852
מוציא לאור/ספק:
משכל הוצאה לאור
ביקורות
  • שירה גל 21 בפברואר 2017

    מומלץ לכולם בעיקר למטפלים זוגיים

    בגלל חוסר זמן, כמעט ולא יוצא לי לקרוא ספרים שאינם בתחום העיסוק שלי וודאי שלא רומנים רומנטיים שמתארים את הגבר המושלם כתכלית חייה של הגיבורה (לא מאמינה באנשים מושלמים - גברים כמו נשים) אבל חברה פסיכולוגית המליצה לי על "המדריך לשוברות הלבבות" ולכן החלטתי לתת לו הזדמנות. היא גם אמרה שאשאב אליו ואסיים במקסימום יומיים, ואכן כך קרה. אולי גם בגלל הנימה ההומוריסטית והפמניסטית שלו, אבל בעיקר כיוון שהסופרת הטיבה לשלב בסיפור מתח רומנטי משעשע ואפילו מרגש כל כך הרבה אלמנטים ועצות ששייכים לתחום הפסיכולוגיה הביהביוריסטית שיש שבכוונתי אפילו להמליץ על חלקן למטופלים שלי (אני מטפלת זוגית במקצועי למי שלא הבין). מומלץ בחום לכולם!

  • אפי 20 בפברואר 2017

    מעולה!

    מותח שנון ורומנטי.. כיף לקרוא!

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?