מפת -ישן-שבילים 11 מנויילן-דרום מדבר יהודה

מפת -ישן-שבילים 11 מנויילן-דרום מדבר יהודה

אורי/עורך דביר

מפה מספר 11 "מכסה" את החלק דרומי של המדבר וכן, חלקים מצפון הר הנגב. את רוב שטחו של המדבר תופסת רמת המדבר, ממערב לה נמצא את רצועת ספר המדבר וממזרח מצוק ההעתקים. חבל ארץ זה היה מהראשונים שזכה לסימון שבילים ולו בשל נהירה של מטיילים והרפתקנים שראו אתגר בגילוי מכמני הטבע של המדבר. כיום מרושת מדבר יהודה בשבילים מסומנים המובילים את המטייל במסלולי טיול מרתקים ואתגרים תוך כדי מעבר באתרי טבע מגוונים, שרידי ישוב ועקבות מורדים. מפגש עם עולם צומח וחי ייחודיים לחבל ארץ זה

קרבתו של מדבר יהודה אל חלקה המיושב של ארצנו ואופיו המיוחד, מושכים לכאן מגוון של מטיילים – ממטפסי צוקים ומיטיבי לכת ועד משפחות בסיורים קצרים. כמו בחלק הצפוני של מדבר יהודה גם בחלק הדרומי נמצא לא מעט שטחי אימונים של צה"ל ושטחי הרשות הפלסטינית מה שמחייב תיאום מוקדם עם שלטונות הצבא בעת תכנון הטיול באזור.

כדי להקל על המטיילים, מופיעים במפה זו פרטים חשובים, כגון: שמורות טבע ואכסניות, תחנות דלק ושירותים אחרים; הודגשו נתוני שטח כמו מצוקים ואתרי טבע, עודכנו פרטים וצבעי סימון השבילים. על גב המפה מודפסים טבלות מסלולים (לפי דרגת קושי), תרשימים ומידע מפורט, שנועדו לעזור בתכנון הטיול ובמהלכו – לא רק למיטיבי לכת, אלא אף למשפחות היוצאות לטיול קצר. כך, בעזרת המפה, תוכלו "לגלות" פינות חמד שהיו חבויות עד היום. שעה שאתם מטיילים כאן, חשבו על מראה האזור בעתיד, ועזרו לשומרו יפה ונקי, כשם שהוא עכשיו.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 99.90 ₪
מחיר באתר 89 .91
+ -
שם:
מפת -ישן-שבילים 11 מנויילן-דרום מדבר יהודה
מחבר:
אורי/עורך דביר
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
013450116
מוציא לאור/ספק:
החברה להגנת הטבע
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?