ארטמיס פאול 6 פרדוקס הזמן

ארטמיס פאול 6 פרדוקס הזמן

אואן קולפר

ארטמיס פאול פרדוקס הזמן / קולפר אואן

ארטמיס פאול ניצב בפני האויב המסוכן ביותר בעולם – הוא עצמו!
אחרי שעבר הרפתקאות מסמרות שיער בעולם השדים, החליט ארטמיס לנטוש את חיי הפשע ולפתוח דף חדש. תוכניותיו משתבשות כשאמא שלו נדבקת במחלה קטלנית. רק תרופה נדירה יכולה להציל את החולה, והזמן הולך ואוזל. כעת על ארטמיס לצאת למסע בלתי אפשרי ולהתמודד עם העבר שממנו הוא לא יכול לברוח. ההרפתקה שוב מתחילה.... דש קדמי: "את ארטמיס פאול מכירים קוראים רבים. להם די להגיד 'יצא ספר בסדרה' ולצפות בשובל האבק שהם משאירים בעקבותיהם כשהם טסים לחנות הספרים הקרובה." (גילי בר-הלל YNET) "יש כמה סדרות נעורים שספרי ההמשך שלהן הם סיבה למסיבה. ארטמיס פאול היא אחת מהן." (רותה קופפר, הארץ) "ארטמיס פאול הוא הגיבור המוצלח ביותר בקרב אבירי ספרות הפנטזיה לנוער." (רן בן-נון, ידיעות אחרונות)
"נתתי לשני בני נוער את הספר החדש שיצא בסדרה ארטמיס פאול. נשמעו זעקות שמחה עולות ויורדות בקול מתחלף מצד המכורים המתבגרים." (רינת פרימו, YNET)
דש אחורי: אואן קולפר הוא הביוגרף הרשמי של ארטמיס פאול, ועומד מאחורי חמישה רבי מכר שחושפים את מעלליו של גאון הפשע הצעיר. ארטמיס פאול אמנם טוען שאואן הוא טיפוס תימהוני שכותב עליו סיפורים שערורייתיים, אבל הביוגרפיות שקולפר כתב זכו להצלחה אדירה וגרפו גם פרסים מכובדים. אואן חי באירלנד, אבל מסרב לגלות היכן, כי לא מתחשק לו לזכות לביקור נוסף של אדון פאול הצעיר ושומר הראש שלו, באטלר.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 78.00 ₪
מחיר באתר 70 .20
+ -
שם:
ארטמיס פאול 6 פרדוקס הזמן
מחבר:
אואן קולפר
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
ISBN #1:
0042-1001295
מק"ט:
011372978
מוציא לאור/ספק:
כנרת
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?