לדף הבית חממה ספרותית לדף המבצעים
איש השוקולד אשת הוונילה יוטבת איריס
מוציא לאור: אסטרולוג משכל
נושא: ספרי מין זוגיות ואהבה
מחיר: 128.00
מחיר באתר: 128.00
הפריט חסר במלאי.
בהוספת פריט זה לעגלת הקניות, מערכת סטימצקי תנסה לחפש עבורך את הפריט במקורות אחרים.
במידה וימצא הפריט ישלח אילך ע"פ סוג המשלוח שיבחר.
במידה ולא ימצא הפריט לא נחייבך.
סוג כריכה: רכה
דירוג ממוצע:
הוסף לעגלת הקניות
הוסף לרשימת המשאלות
איש השוקולד אשת הוונילה / יוטבת איריס

מחקרים רבים מראים שמבוגרים מעל גיל חמישים, המשקיעים במיניות טובה, משפרים את בריאותם לאין ערוך. המדע נותן לנו היום הארכת חיים, את התוכן עלינו לבחור בעצמנו. אז איך תחיו בגיל מבוגר בתענוג, עם מין משובח, כושר גופני ומוחי מעולה, תקשורת אינטימית אוהבת, יצירתיות ורוחניות?

בעזרת הרעיונות והתרגילים שמביא הספר תוכלו לחיות שנים רבות בעונג, שמחת חיים ואהבה ולהתמודד עם אתגרי הגיל והבריאות בהצלחה. הספר יכיר לכם את עולם הטנטרה, אשר מרחיב את התודעה האנושית בעזרת האנרגיה המינית ומחזיר את ההתרגשות וההתלהבות לשגרת חיי המין.

הספר "איש השוקולד, אשת הוונילה" מעניק הזנה טובה לגוף ולנפש.

איריס יוטבת, מומחית בגישת הטנטרה למיניות, משתפת בספר זה מניסיונה המקצועי והאישי במשך כשלושים שנה. המחברת הייתה אחת המורות הראשונות בישראל לקורסי טנטרה וטיפול זוגי מיני בעזרת גישה זו.

"זהו ספר שבאמת אוהב את גופם ונפשם של גברים ונשים כמות שהם. הוא מעודד את עוצמתה של הנשיות ולא מנסה לבלום אותה, וגם לא נבהל מעוצמת הגבריות המשתלבת בעידון ובסינרגיה מורכבת עם הנשיות המשתחררת. הספר מסתכל באומץ קדימה אל הגיל המתקדם וצרכיו, וכמטפלת מינית אין לי ספק שספר זה, גם אם נכתב לאוכלוסיה בוגרת, הוא בהחלט ישים ויעיל גם לאוכלוסיה של צעירים הרוצים להעצים את החוויה המינית בחייהם."

ד"ר רונית אלוני

"שילוב מופלא של ידע רב תחומי על אודות מיניות האדם, עם הכרה פשוטה של המציאות רבת הגוונים של חיינו. זה איננו עוד ספר שמדבר על אורגזמות בשמיים, או על מיניות רוחנית ובלתי-מושגת. זהו ספר שמחבר שמים וארץ, ונוגע בכל מה שבאמת צריך לגעת כיום בנושאי האהבה והמין, הרגש, הגוף והשכל, מנחה ומעודד קיום מיניות בריאה ומאושרת לגברים ולנשים, גם בגיל מתקדם. איריס יוטבת גורמת לנו לחוש שאנחנו מתייעצים עם אישה בוגרת וחכמה שכבר מזמן רצינו להכיר." אוהד אזרחי (מחבר "מי מפחד מלילית" ו "ארבעה עולמות באהבה", מייסד שותף של "הגן - בית הספר לאהבה וקבלה")
 
   
 אנשים שאהבו אהבו גם
תנין וג'ירפה משפחה שכזאת
קולוט דניאלה
דירוג גולשים :
מחיר: 69.00
מחיר באתר: 58.70
הוסף לעגלת הקניות
מלכודת מאוחרת
קובן הרלן
דירוג גולשים :
מחיר: 88.00
מחיר באתר: 88.00
פריט בהזמנה מיוחדת
סוס מלחמה
מורפורגו מייקל
דירוג גולשים :
מחיר: 78.00
מחיר באתר: 66.30
הוסף לעגלת הקניות
  תגובות  
פרטים של אותו יוצר - 1 פריטים (לגלילת הפריטים יש ללחוץ על החיצים)
סוד אשה
יוטבת איריס
דירוג גולשים :
מחיר: 98.00
מחיר באתר: 98.00
פריט בהזמנה מיוחדת