לדף הבית חממה ספרותית לדף המבצעים
האומץ לחלום D1 דיירקשן וואן
מוציא לאור: משכל הוצאה לאור
נושא: ספרי עברית
מחיר: 128.00
מחיר באתר: 108.80
סוג כריכה: קשה
דירוג ממוצע:
הוסף לעגלת הקניות
הוסף לרשימת המשאלות
האומץ לחלום / דיירקשן וואן

קשה להאמין עד כמה החיים שלנו השתנו בתוך כמה חודשים. מחמישה בחורים שכלל לא הכירו זה את זה, הגענו לגמר תוכנית הכישרונות המדוברת "אקס פקטור", יצאנו לסיבוב הופעות משלנו, הקלטנו את האלבום הראשון שלנו והפכנו לתופעה שסחפה מיליוני מעריצים – ובעיקר מעריצות – בכל העולם וגם בישראל.

כתבנו את הספר הזה כדי שתוכלו לדעת מי אנחנו באמת, מאיפה באנו ולאן אנחנו חולמים להגיע. זה סיפור חיינו כ"וואן דיירקשן" עד כה, ואנחנו מאוד גאים לחלוק אותו איתכם! זה לא מוגזם לומר שזו התקופה הכי טובה בחיים שלנו, וזה לא היה קורה בלעדיכם. תודה על התמיכה הנפלאה שלכם.

כיצד נראים החיים של חמשת החברים בלהקת הבנים המצליחה בעולם? לראשונה מספרים הארי, ליאם, לואי, נייל וזאין בשפה פשוטה וקולחת, בלי להסתיר דבר, על החיים האמיתיים ב"וואן דיירקשן", להקת הבנים הבריטית שמשגעת את העולם. למה הארי אוהב להתפשט? מי כמעט מת במהלך הלידה? ומי ניסה לשחק אותה סופרמן עד שנתקל בסוס דוהר? הספר "האומץ לחלום – סיפורה של להקת הבנים המצליחה בעולם" הוא פריט חובה לכל מעריץ ומעריצה, שיאפשר לכם להרגיש חלק בלתי-נפרד מהלהקה האהובה עליכם. הצטרפו גם אתם למסע המרגש בין הסיפורים האישיים, התמונות, השאיפות והחלומות.
 
   
 אנשים שאהבו אהבו גם
משתקפת בך
דיי סילביה
דירוג גולשים :
מחיר: 95.00
מחיר באתר: 80.80
הוסף לעגלת הקניות
אחורה על עקבים גבוהים
קינדרסלי טניה וויין שרה
דירוג גולשים :
מחיר: 118.00
מחיר באתר: 118.00
פריט בהזמנה מיוחדת
ריגול חיטוט ושוקו חם
פירון מאירה
דירוג גולשים :
מחיר: 78.00
מחיר באתר: 66.30
הוסף לעגלת הקניות
  תגובות